Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 17 Aralık 2021 Cuma 323. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV'nin ilgiyle seyredilen programı Didem Arslan'la Vazgeçme'nin yeni bölümü ekranlardaki yerini aldı. İşlediği konularla birlikte ülke gündemine oturmayı sürdüren Didem Arslan Yılmaz yine ilgiyle izlenecek. Ümmü izli telefonla kimle konuştu? Yasin'i gri araba ile kaçırdılar mı? Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 17 Aralık 2021 Cuma 323. bölüm izle alternatifleri haberimizde.

TV 17.12.2021, 15:36 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 17 Aralık 2021 Cuma 323. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV'nin sevilerek seyredilen programlarından biri olan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme yepyeni bölümüyle seyredenlerin karşısına çıkıyor.  Türkiye'nin gündemine getirdiği konularla adından söz ettirmeyi başaran güzel sunucu Didem Arslan Yılmaz yine birçok olayı çözebilmek adına ekibi ve konuklarıyla birlikte sonuna kadar araştırma içerisinde olacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 17 Aralık 2021 Cuma 321. bölüm izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de dün neler oldu?


Selver Özat yayına geldi. Kayınvalidesi ile görüşen genç kadın, çocuğunu da getirdi. Ayşe Hanım, canlı yayında torununa kavuşmanın sevincini yaşadı. Ayrıca Yasin'in bulunması konusunda flaş bir iddia ortaya atıldı. Yasin, gri bir otomobil ile kaçırıldı mı? 

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme
 


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 17 Aralık 2021 Cuma izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?