Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 27 Ocak 2022 Perşembe 352. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon başına kilitleyen Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de haftanın dördüncü günü başlıyor. Çarpıcı konuları ele alan ve her anında da yeni gelişmelerle izleyicilerin karşısına çıkan başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz yine ilgiyle seyredilecek. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 27 Ocak 2022 Perşembe 352. bölüm izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 27.01.2022, 13:53 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 27 Ocak 2022 Perşembe 352. bölüm izle | Vazgeçme SHOW TV ve Youtube izle

SHOW TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümüne merhaba deniyor. Hafta içi günlerinde yayınlanmaya devam eden ve yüzlerce bölümdür de işlediği konularla gündemde yerini koruyan programın yeni bölümü sabırsızlıkla bekleniyor. Yaşananların bir an dahi kaçırılmamak üzere seyredilmek istendiği program hakkında araştırmalar da sürüyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 27 Ocak 2022 Perşembe 352. bölüm izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.
 


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de dün neler oldu?

Vazgeçme ekibinin peşinde olduğu TYasin ile ilgili araştırmalar devam etti. Son olarak HTS kayıtlarını açıklayan Didem Arslan Yılmaz, atılan mesajları tek tek okudu. Sütçü Kerim'in başarılı sunucuya yönelik olarak muhtara gönderdiği iletiler sonrasında şüpheler daha da arttı. Yılmaz; "İnşallah bu olay çözülür. Daha önce çözüme kavuşmamış. Bu sefer umarım çözülür O dönem yapılan hatalar da akıl alır gibi değil" dedi.


Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme


 


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 27 Ocak 2022 Perşembe izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?