Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 3 Kasım Çarşamba 291. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

Türkiye'nin en çok izlenen programlarından biri olarak SHOW TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de yeni bölüm başlıyor. Birbirinden çarpıcı konuların eke alındığı ve çözüme kavuşturabilmek adına çaba gösterildiği yapım yine ilgiyle seyredilecek. Akşam saatlerine kadar süren yayını izlemek isteyenler araştırmalarda bulunuyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 3 Kasım Çarşamba 291. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 03.11.2021, 15:01
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 3 Kasım Çarşamba 291. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

Haftanın beş günü boyunca izleyicileriyle buluşmayı sürdüren Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Gün boyunca işlediği konularla birlikte dosyaları çözüme kavuşturmaya çalıştıran güzel sunucu Didem Arslan Yılmaz, ekibi ile birlikte yine tüm mesaisini harcayacak. Seyirciler de canlı yayını izleyebilmek adına araştırmalarda bulunuyor. Ayrıca kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler de sorgulamalargerçekleştiriyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 3 Kasım 2021 Çarşamba bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle seçenekleri haberimizde bulunuyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.Annem kötü şeyler yaşatıyor

Yasemin Hanım geldiği programda kızı Dilara'nın evli patronu tarafından kaçırıldığını öne sürmüştü. Yasemin ise annesinin kendisine kötü davrandığını, alkol masaları kurduğunu, dayak yediğini söyledi. Yayına da geldiğini söyledi. Çok konuşulan yüzleşme ses getirdi. Anne ve kızın yaşadıkları izleyenlerin de yüreklerini dağladı. Programın en kahredici anları bu yüzleşmedeydi.

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme 3 Kasım Çarşamba
 

İlayda'yı anlamak lazım

17 yaşındaki İlayda haftalarca aradıktan sonra Vazgeçme stüdyosunda annesiyle buluştu. Başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz, İlayda'ya destek de verildiğini tepki de gösterildiğini belirtip anlayışlı olmak gerektiğini dile getirdi. Oyuncu olabilmek için çıktığı evine geri dönmeyen İlayda'nın annesi ile yüzleşmesi ilgiyle izlendi.


 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 3 Kasım 2021 Çarşamba izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 31 Ağustos 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?