Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 14 Eylül Salı SHOW TV Canlı İzle

SHOW TV'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de haftanın ikinci günü başlıyor. Ülke gündemini sarsan gelişmelerin ele alındığı ve çözülmeye çalışıldığı günde yine adından söz ettirmeyi sürdürecek olan başarılı sunucu, ekibiyle birlikte yoğun mesai içerisinde olacak. Seyirciler de yeni bölümü seyredebilmek adına sorgulamalarda bulunuyor. Bugün de yine soluksuz izlenecek bir bölüm seyircileri bekliyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 14 Eylül Salı SHOW TV Canlı İzle seçenekleri ile karşınızdayız.

TV 14.09.2021, 13:31 15.09.2021, 13:55 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 14 Eylül Salı SHOW TV Canlı İzle

Başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz'ın uzun süren siyaset ağırlıklı progrma sunuculuğunun ardından keskin bir geçiş yaptığı ve bir süredir de oldukça olumlu tepkilerle yürüttüğü Vazgeçme yeni bölümüyle ekranlardaki yerini alıyor. Ülke gündemini dahi etkileyen ve her anı merakla seyrediken yayınlara imza atan Yılmaz yine seyircilerinin karşısına çıkacak. Midyeci Emre'nin ölümünden işlediği tüm dosyalara kadar elinden gelenin en iyisini yapacak olan deneyimli isim yine çözüme ulaşmaya çalışacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Salı 2021 Salı SHOW TV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri detaylarda yer alıyor. Sizlerin de yorumlarınızı haberimize bekliyoruz. Emre Demircioğlu'nun ölümünde bir isim daha konuştu. 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Hatice, 3 evlilik yapan, şu anda evli olan ve 4 çocuğu bulunan Rasül'den ayrılacak mı? Annesi, bababası, amcası ve dayısı canlı yayındaydı. Rasül mağduru olduğunu söyleyen vatandaşlar da yayına bağlanarak bildiklerini anlatmayı sürdürdü. Rasul'ün genç kız avcısı olduğu iddiası izleyenleri şoke etti. Bu arada Rasül ve Hatice Marmaris'te ifade verdi. Yusuf Bey eşi Elveda Uyanık'ın kendisini çocukluk arkadaşıyla aldattığını, 52 bin 500 lira dolandırdığını ve boşanmak için de 160 bin lira istediğini anlattı. 18 yaşında evden kaçan ve evlenen Dilara geri dönecek mi? İnsanları evlilik vaadi ile dolandırdığı öne sürüldü. 9 gün sonra ilk defa annesiyle görüşen genç kız okuluna devam edeceğini söyledi. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15'te canlı yayınla Show TV'de! İyi seyirler dileriz.
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 14 Eyhlül Salı 2021 Salı izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 31 Ağustos 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138