Emanet 204. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 17 Haziran 2021 Perşembe

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Emanet'te hafta sonuna doğru adım adım gidiliyor. Yaman ve Seher'in Kevser cinayeti ve Yusuf için karşı karşıya geldikleri bir günde daha yaşanacaklar merak konusu. Yaman, sevdiği kadını ve yeğenini kaybetmemek, Seher ise ablasının katilini bulabilmek adına mücadelesini sürdürüyor. Diğer yandan da konakta farklı gelişmeler var. Şok sürpriz sonrasında neler olacak? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 204. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 17.06.2021, 07:36 Burak ZİHNİ
Emanet 204. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 - 17 Haziran 2021 Perşembe

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Emanet'te yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaman ve Seher'in her geçen gün biraz daha alevlenen ilişkilerindeki gidişat iyi değil. İzleyiciler de bu ızdırap dolu anların artık sona ermesini ve güzelliklerin yaşanmasını bekliyor ancak bu şu an için çok zor. Yaman ağabeyini korumak adına katil gömleğini üstüne giymeyi dahi göze alırken Seher ise ablasının katilini bulmakta kararlı. Bunun için de sevdiği adamın yakasından inmek bilmiyor. Ayrıca Ali ve Fırat ile de iş birliği içerisinde.Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 204. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 204. bölüm özeti

Adalet tesadüfen izlediği dizide Bora'nın annesi olarak tanıttığı oyuncuyu görür ve soluğu Neslihan'ın yanında alır. Bugüne kadar inandığı Bora'ya karşı artık farklı bir konumda olan Neslihan ayrılmayı başarabilecek mi? İbo ise ısrarlı bir şekilde Kara'dan cevap bekliyor ve şansını giderek zorluyor. Emanet’te bu akşam Seher Yusuf’la birlikte konaktan ayrılmak ister. Yusuf’u da alıp konaktan gitmeyi planlarken karşısında Yaman’ı bulan Seher, tüm hayatını geride bırakmanın zannettiği kadar kolay olmadığını anlayacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u kutsal bir emanet gibi gören Seher ve Yaman’ın kalplere dokunan öyküsü Emanet ile izleyici karşısına çıkıyor. Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsü Emanet ile ekrana taşınıyor


Emanet dizisinden geçtiğimiz hafta ayrılan Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 

Emanet 205. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7'nin yeni dizisi olarak ekranlardaki yerini alan Emanet'in bir sonraki gün yayınlanacak olan bölümü de merakla bekleniyor. Emanet'in 205. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 204. bölüm sonrasnı ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Emanet 205. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız.Emanet 204. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

 

Emanet oyuncuları

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay.

 

Emanet 204. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?