Emanet 222. bölüm fragmanı izle ve özeti oku - 5 Ekim Salı neler yaşanacak?

Karamel Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Emanet'te yepyeni bir hafta daha başladı. İlk günün geride kalmasından sonra sıra yarında. Seyirciler yaşanacakları merak ederek araştırmalarda bulunuyor. Yaman ve Seher, Kevser konusunda aynı tarafta yer alabilecek mi? Emanet 222. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

TV 04.10.2021, 07:32 05.10.2021, 07:30 Burak ZİHNİ
Emanet 222. bölüm fragmanı izle ve özeti oku - 5 Ekim Salı neler yaşanacak?

Türkiye'nin en çok seyredilen günlük dizisi Emanet'te yepyeni bir gün daha başlıyor. Kırımlı ailesinin konağında gündem maddesi Kevser'dir. Seher ablasının katilini bulmak, Yaman ise ağabeyini korumak adına her şeyi yapar. Karakolda ise Ali ve Duygu, operasyon hakkında birbirlerine karşı mücadele verir. Yasemin'i bulmak isteyen Duygu için her şey yeni bir umuttur. Emanet 222. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 222. bölüm fragmanı ve özeti

Emanet’te son olarak Ali Komiser, Duygu Komiser ile Yasemin konusunda karşı karşıyadır. Birlkte hareket etmek istediğini söyler ancak Duygu adeta kaya gibidir. Sert cevap verse de Ali hiç reddedemeyeceği bir öneri sunar. İzmir'e gitmekle tehdit eder. Bu andan itibaren her şey değişecektir. İkili bundan sonra birlikte çalışacaktır. Bu durum aşklarının filizlenmesinde de rol oynayacaktır. Ziya, Kevser'in İkbal tarafından öldürüldüğünü hatırladıktan sonra Yaman umut doludur ancak Seher farklı bir planla karşısına çıkacaktır.

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


 

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher'in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher'in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf'un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı'ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman'ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.


 

Emanet dizisi oyuncuları ve tam kadrosu

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğlu, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138