Emanet 228. bölüm fragmanı izle ve özeti oku - 13 Ekim Çarşamba neler yaşanacak?

Yayınlandığı her gün izleyicileri ekran başına kilitleyen Emanet'in hafta ortasındaki bölümü başlıyor. Yaman ve Seher'in bir girdaba giren ancak sonrasında düzelmeye doğru giden ilişkilerinde yaşanacaklar da sabırsızlıkla bekleniyor. Konakta ve karakolda yeni gelişmeler merakla izlenecek. Peki yarın neler olacak? Emanet 228. bölüm fragmanı izle ve özeti haberimizde yer alıyor.

TV 12.10.2021, 07:10 13.10.2021, 07:56 Burak ZİHNİ
Emanet 228. bölüm fragmanı izle ve özeti oku - 13 Ekim Çarşamba neler yaşanacak?

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile adını yurt dışına dahi duyuran ve birçok dilde izlenen Emanet'te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher'in Kevser konusundaki gerçeklerin ortaya çıkması sonrasında birbirlerine karşı nasıl yaklaşacakları, ilişkilerinin nasıl devam edeceği de sabırsızlıkal bekleniyor. Diğer yandan Duygu ve Ali Yasemin'i bulmaya çalışırken aralarındaki yakınlaşma da devam eder. Peki yarın neler olacak? Emanet 228. bölüm fragmanı izle ve özeti haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 227. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Seher sonunda Yaman’ın masum olduğunu anlar. Seher ve Yaman’ı bundan sonra ne bekliyor? Seher artık bütün gerçeği öğrenmiştir. Yaman ile aralarındaki uçurum ortadan kalkmıştır artık. Tüm bu gerçeklerden sonra Seher’in tavrı ne olacaktır? Bilekliğin sahibinin öldüğünü duyan Duygu büyük bir yıkım içindedir. Kardeşi ölmüş müdür? Yeni heyecanlara gebe olan Emanet hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir. Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır? Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?
 

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


 

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher'in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher'in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf'un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı'ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman'ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.


 

Emanet dizisi oyuncuları ve tam kadrosu

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğlu, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138