Emanet 257. bölüm özeti ve fragmanı - 23 Kasım Salı neler yaşanacak?

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te hikaye devam ediyor. Yaman ve Seher aşklarını en tutkulu şekilde yaşamayı sürdürürken evdeki Canan tehlikesi her geçen gün daha da büyümektedir. Yalanları ile Yaman'ı kendisine çekmeye çalışan Canan'ın amacı onu en tepeden bırakıp hem psikolojik hem de maddi anlamda çıkar sağlamaktır. Peki, yarın neler olacak? Emanet 257. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alacak.

TV 22.11.2021, 08:01 Burak ZİHNİ
Emanet 257. bölüm özeti ve fragmanı - 23 Kasım Salı neler yaşanacak?

Türkiye'nin en çok seyredilen günlük dizisi olmaya devam eden Emanet yeni haftasının ilk bölümü ile yayınlandı. Sona eren günün ardından gözler yarına çevrildi. Yaman ve Seher'in konakta verdiği mücadelede neler yaşanacağı merak konusu. Zuhal, Canan'ın kara kutusu olarak belirlediği telefonu alabilmek adına çalışmalara başlar. İlk etapta onunla işbirliği yapacağı düşünülüyordu ancak Yaman'a kendisini gösterebilmek adına bu iyi bir adım olabilir. Peki, yeni günde neler yaşanacak? Emanet 256. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Emanet 257. bölüm özeti

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir. Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır? Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


 

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher'in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher'in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf'un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı'ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman'ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.


 

Emanet dizisi oyuncuları ve tam kadrosu

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğlu, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (1)
Anomi 5 gün önce
Artik duyguyu dizide gormek istemiyoruzzxx artik lutfen duyguyu diziden çıkarın duygu diziden gitsin ciksinnnmmm biz duyguyu istemiyoruzzz duygu diziye hic yakismiyo diziden ciksin artik biz kirazin diziye geri dönmesini istiyoruzzzzzzzz kiraz geri dönsün biz kirazi istiyoruzzzz duyguyu istrmiyoruzzz duygu diziye hiccvv yakismiyo
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?