Esra Erol'da Elif Yörük kimdir? Mustafa ve Şehriban aranıyor

ATV ekranlarının sevilerek izlenen programlarından biri olarak ana habere kadar izleyicilerin karşısına çıkan Esra Erol'da yepyeni hafta sona eriyor. Pazartesiden bu yana devam eden beş günlük sürede çok sayıda konuk ağırlayan ve olayların sonuca ulaştırılması konusunda elinden geleni ortaya koyan başarılı sunucu Esra Erol'dan yardım isteyenlerden biri de Elif Yörük'tü. Stüyoda milyonlar önüne çıkan ve acılarının dinmesini isteyen Elif Yörük hakkında araştırmalar başladı. Peki, Esra Erol'da Elif Yörük kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 10.09.2021, 15:54 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da Elif Yörük kimdir? Mustafa ve Şehriban aranıyor

Yıllardır ATV'de seyicileriyle buluşan Esra Erol'da yeni sezondaki ikinci haftasını sonlandırıyor. Başarılı sunucu Esra Erol'un sunumuyla Türkiye gündemine damga vuran programda bugün de kıyamet kopacak. Hesaplaşmalar, yüzleşmeler, ağızları açık bırakacak ifadeler ve olaylar yine herkesi televizyon karşısına kilitleyecek. Günün konuklarından biri Elif Yörük oldu. Canlı yayında Esra Erol'dan ailesinin bulunması umuduyla yardım istedi. Peki, Esra Erol'da Elif Yörük kimdir? İşte detaylar...


Elif Yörük kimdir?

Bugün Esra Erol'da progrmına katılarak ailesinin kim olduğunu öğrenmek için talepte bulunan Elif Yörük için güzel sunucu dosyayı açtı. 37 yaşında olan Elif Mersin'den program katıldı. 5 yaşında kardeşi ile birlikte evlatlık verildiğini ve babasının Mustafa olduğunu biliyor. Annesinin adının Fatma olduğunu duyduğunu anlattı. Bir şirkette çalışıyor. 16 yaşında kızı var. Evlendi ancak sonrasında boşandı. 1990 yılında Antalya Kepez ilçesi Ahatlı Mahallesi 3171. Sokakta yaşayan Mustafa ve Şehriban'ın bulunması için çağrılar yapıldı. Evlatlık olduğunu bildiğini, kendisini çok iyi yetiştirdiklerini ancak onları da ezmeden içinde ukde kalmadan biyolojik alesini bumak istediğini anlattı.

 Esra Erol'da Elif Yörük kimdir?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138