Esra Erol'da Nurgül kimdir? Selver Ayçiçek ve Semanur Yahar'ı bulmak istiyor

ATV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Esra Erol'da bir kayıp ve kavuşma dosyasını daha açtı. Nurgül canlı yayına katılarak Annesi Selver Ayçiçek ve kardeşi Semanur Yahar'ı bulmak istediğini söyledi. Esra Erol'da Nurgül kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 22.09.2021, 16:12 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da Nurgül kimdir? Selver Ayçiçek ve Semanur Yahar'ı bulmak istiyor

Esra Erol'un sunumuyla ATV ekranlarında reyting zirvesine oynayan Esra Erol'da her gün birbirinden çarpıcı konuları ele alan, dosyaları işlemeyi ve her detayı incelemeyi sürdürüyor. Pazartesiden bu yana devam eden  haftanın üçüncü gününde ilk konuk Nurgül'dü. Annesi Selver Ayçiçek ve kardeşi Semanur Yahar'ı bulmak adına stüdyodaydı. Hamile kadın Esra Erol'dan yardım istedi ve dosya açıldı. Peki, Esra Erol'da Nurgül kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.
Esra Erol'da Nurgül kimdir?

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olan Esra Erol'da sayesine ailesine kavuşmak isteyen Nurgül Hanım 5 yaşında iken evlatlık verildi. Kendisini büyüten ailesini çok sevdiğini söyledi. 2 çocuk sahibi ve 23 yaşında. Evliliğinde çok mutlu olduğunu ifade etti.


Esra Erol'da Nurgül

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138