EXXEN Leyla ile Mecnun 6. bölüm full ve tek parça izle

Kadrosunda bulundurduğu isimlerin yanı sıra hikayesi ile adından söz ettiren Leyla ile Mecnun EXXEN'deki yerini alıyor. Transfer olduğu platformda milyonlarca kişiye ulaşmaya devam eden yapımda yaşanacaklar da merak konusu. Mecnun, annesine sarıldığı andan sonra İskender de bu aile için ayakta durmak zorunda. EXXEN Leyla ile Mecnun 6. bölüm full ve tek parça izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 07.10.2021, 12:02 07.10.2021, 12:24 Burak ZİHNİ
EXXEN Leyla ile Mecnun 6. bölüm full ve tek parça izle

EXXEN'de yer alan yapımlar arasında en çok izlenenler listesine adını yazdıran Leyla ile Mecnun'un yeni bölümü izleyicilerle buluşuyor. Birbirinden önemli oyuncuları kadrosunda bulunduğu yaapım bu hafta da ilgiyle seyredilecek. Kireçburnu'nda yaşanacak yeni hikayeler herkesi ekran başına kilitleyecek. Diğer yandan Erdal eşinden boşanabilecek mi? Peki yeni bölümde neler olacak? EXXEN Leyla ile Mecnun 6. bölüm full ve tek parça izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


 

Leyla ile Mecnun 6. bölümde neler oldu?

Feraye ile ilişkisini Asuman'ın dönüşü sonrasında sonlandıran İskender, ailesini yeniden bir araya getirmek adına çaba gösterecektir. Erdal ise mahkemede eşinden boşanacağını söylemesi sonrasında beyaz önlükle demir pamaklıkların arkasına girmişltir. Burada ise yalnız değildir. Leyla ve Mecnun arasındaki ilişkide yeni gelişmeler var. Mecnun, Leyla'ya; "Bana aşıksın" dedi. Bundan sonra neler olacağo merakla bekleniyor.


LEYLA İLE MECNUN 6. BÖLÜM FULL İZLE

Kendi çölünde kaybolan Mecnun 8 yılın ardından mahalleye döner. Fakat mahalle artık eskisi gibi değildir. Sadece mahalle değildir değişen, evinde bile tanıdık yüzler yoktur artık ve eğer bir şeyler yapmazsa ellerinden gidecektir evleri de. Bu kez “Ben bu oyunu kurarım!” diye yolan çıkan Mecnun mahalleyi bir araya getirmek için elinden geleni yapar. Bilmediği bir şey vardır, bu mücadele onu Leyla ile ortak kaderinin ortasına bırakır. Leyla ile Mecnun, yeni bölümleriyle her Cuma EXXEN'de.


EXXEN LEYLA İLE MECNUN 6. BÖLÜM


 

LEYLA İLE MECNUN EXXEN OYUNCULARI

Burak Aksak'ın senaryosunu yazdığı ve Onur Ünlü'nün yönetmenliğini üstlendiği dizinin ana kadrosunda yer alan Ali Atay, Osman Sonat, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan ve Serkan Keskin yeni bölümlerde yine izleyici karşısına çıkacak. Leyla karakterini ise Deniz Işın canlandıracak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138