Gelinim Mutfakta Serap kimdir? Serap Seylan kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ve fotoğrafları

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olmayı sürdüren Gelinim Mutfakta'da yeni haftanın ilk günü ekranlara geliyor. Birbirinden hamarat gelinlere eşlik eden iddialı kayınvalidelerin amansız mücadelesine sahne olacka programda yeni yarışmacı da merakla öğrenilmek isteniyor. Cuma günü bilindiği üzere Sevil Serpil Akarsu gelini Neslihan ile birlikte programdan elenmişti. Yerine gelecek isim de merak konusuydu. Yeni kayınvalide ise Serap Hanım olarak açıklandı. Peki Serap Seylan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 31.05.2021, 15:21 31.05.2021, 15:32 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta Serap kimdir? Serap Seylan kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ve fotoğrafları

Türkiye'nin en çok izlenen yemek yarışmalarından biri haline gelen ve yüzlerce bölümdür de lezzet fırtınası yaratan Gelinim Mutfakta'da yeni bir hafta başlıyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin mücadelesinde alınacak puanlar, önce çeyrek altın sahiplerini ardından da bileziklerin. Bugün kayınvalideler odasına girecek yeni isim Serap Hanım oldu. Gelini Deniz ile birincilik mücadelesi verecek yeni kayınvalide hakkındaki bilgiler de merak konusu. Pekl, Gelinim Mutfakta Serap Seylan kimdir? Serpa Seylan kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor. işte detaylar...


Gelinim Mutfakta Serap Seylan kimdir?

Serap Hanım'dan sonra kayınvalideler odasının yeni üyesi olan Serap Hanım yaşını asla söylemek istemiyor. Gelini gibi kendisi de Erzurumlu. Bekar. İki torun sahibi. Esnaf ama şu an çalışmıyor. Instagram hesabı @seylanserap'tır.

Gelinim Mutfakta Serap Seylan

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?