Kanal 7 Masum 446. bölüm izle – 11 Haziran 2021 Cuma tek parça Masum yeni son bölüm izle

Türkiye'nin en çok seyredilen günlük dizisi Masum'da yeni bir hafta daha başladı ve ilk bölüm geride kaldı. Hindistan'ın en başarılı yapımları arasında yer alan yapımda yaşanacaklar bir kez daha araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Masum 11 Haziran Özeti ve Fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 10.06.2021, 06:02 10.06.2021, 07:44 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 446. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 446. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 446. bölüm özeti

Gopi gerçekleri gün yüzüne çıkarmıştı. Böylelikle Radhika belasının kirli yüzü herkes tarafından görülmüştür. Jaggi’den şoke eden istek! Suçüstü yakalanan Radhika hemen suçu sevgilisine atmak ister. Olanların sorumlusunun kendisi olmadığını iddia eder. Ancak her şey açıktır. Radhika’nın bu çabası beyhudedir. Tüm olanlar üzerine Jaggi’nin çıkışı ise şaşkınlık yaratır.

Jaggi bu noktaya Gopi’nin sözüyle geldiğini söyler. Ve ne olursa olsun bugün bu söz tutulacak ve Jaggi evlenecektir. Peki ama nasıl olacak bu? Radhika arsız bir hayduttur. Bu konuda da Jaggi’nin bir fikri vardır. Ya Radhika ile evlenecektir ya da Gopi’yle!

Gopi ile Jaggi evlenecek! Bu teklife Gopi şiddetle karşı çıkar. Ahem’in yerini kimsenin dolduramayacağını düşünen Gopi bir başkasıyla asla evlenmek istemez. Jaggi’nin annesi Urvaşi ise Gopi’ye adeta yalvarır. Oğlunun ne olduğu belli olmayan bir hırsızla evlenmesini asla istemez.

Gopi tam bir çıkmazın içine giriştir. Bir yanda ödün veremeyeceği Ahem diğer tarafta da göz göre göre yanlışa sürüklenen Jaggi. Gopi tüm bu karmaşanın içinde dua etmek için sunağa gider. Bu esnada Radhika ve Ahem’in düğünü ise tekrar başlar.

Jaggi çok mutlu! Ritüeller bir bir yerine getirilirken Gopi daha fazla bu duruma göz yumamaz. Koşarak düğün alanına gider ve düğünü durdurur. Jaggi ile kendisi evlenecektir. Bu durum Jaggi’yi bir hayli mutlu eder. Tam tersi Kokila Gopi’nin büyük bir hata yaptığını düşünür.

Durumun kendi aleyhine döndüğünü fark eden Radhika ise hemen harekete geçer. Bombalı düzeneğin pimini alarak onu zamanlar. Modilerin kısa süre içinde havaya uçacağını söyler. Bu durumdan Modileri kurtarma görevi Jaggi’ye düşer. Bombayı kapan Jaggi hemen odalardan birine girer ve kapıyı kilitler.

Herkes korku içinde beklerken bomba şiddetli bir gürültü ile patlar. Herkes Jaggi’ye bir şey olduğunu düşünmeye başlar. Ancak korkulan olmaz Jaggi arka pencereden atlamış ve patlamadan kurtulmuştur. Gopi ve Jaggi evliliği de tamamlanmıştır.

Koki evliliğe karşı! Gopi ve Jaggi herkesin hayır dualarını alırken Koki geri adım atarak onlara dua etmez. Açıkça bu evliliği reddettiğini duyurur. Bu durum Gopi’yi oldukça üzer. Kokila’nın ona yüz çevirmesi Gopi’nin kaldırabileceği bir durum değildir.


Jaggi bu konuda Gopi’ye destek olmak ister. Ancak Gopi tüm hıncını ve öfkesini ondan çıkartarak Jaggi’yi hep reddeder.

Gaura döndü! Diğer tarafta Shravan ani gelen telefonla konaktan ayrılır. Onun gidişi herkeste merak uyandırır. Shravan belli bir süre sonra beklenmedik biriyle konağa geri döner. Bu kişi tekerlekli sandalyede oturmuş Gaura’dır.

Shravan kısaca olanları anlatır. Garua’nın hastalığı nedeniyle hapishaneden salıverildiğini. Bu süreçte sokaklarda dilenerek hayatta kaldığını söyler. Garua ise kısa zamanda gideceğim diyerek kendini acındırır. Mera’nın ise Gaura’nın gelişine hiç tahammülü yoktur. Bir an önce gitmesini ister.

Koki kalp krizi geçirdi! Modi konağında ise Koki ve Gopi gerilimi giderek artar. Sabah törenini Kokila Gopi’nin yapmamasını ister. Bu yüzden ikili arasında gerilim yaşanır. Bu olayın üzerine daha sonra konağa komşular gelin ziyaretine gelirler. Kokila’ya demedikleri laf bırakmazlar.

Gelinin Gopi’nin maşallahı var. 3. Kocayı bile eskitecek diye bir sürü laflar sokarlar. Tüm bu sözler Kokila’yı epey üzer. Gopi’nin Modi soyadını lekelediğini düşünür. Kokila’nın hassas kalbi bu kadar stresi kaldıramaz ve kalp krizi geçirir.

Doktor hemen gelir ve Kokila kısa sürede toparlanır. Gopi, Koki’ye ilaçlarını götürürken Kokila’nın nefreti yine coşar. Gopi’ye türlü hakaretler ettikten sonra onu konaktan kovar. Artık kızı olmadığını söyler.Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?