Masterchef Bahadır Sarı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Masterchef'te yeni bir sezon daha başladı. Birbirinden iddialı yarışmacıların hünerlerini sergilediği maratonda Bahadır Sarı da finale kalabilmek adına mücadele verdi. Peki, Masterchef Bahadır Sarı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 26.06.2021, 23:05 26.06.2021, 23:32 Burak ZİHNİ
Masterchef Bahadır Sarı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Bahadır Sarı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Emir Aygün olarak açıklandı. Peki, Masterchef Bahadır Sarı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.


Masterchef Bahadır Sarı kimdir?

Bu sezonun yarışmacılarından biri olabilmek adına mücadele veren Bahadır Sarı Trabzon'dan geldi. Trabzonlu. 23 yaşında. Yaşadığı talihsiz kaza sebebiyle parmağı çizildi. Yakışıklılığı ile ön plana çıktı. Trabzonspor taraftarı. Mehmet Şef'i dinlemeyerek onu kızdırdı.

Masterchef Bahadır Sarı

Masterchef Bahadır Sarı

Masterchef Bahadır Instagram

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Masterchef'te yarışan Bahadır Sarı'nın kendisine ait Instagram hesabı vardır. 1103 takipçisi bulunuyor. Kendisini @bahadirsar adresinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138