Masterchef Cemile Büyükyıldırım kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Televizyon ekranlarının en gözde yarışmalarından biri olan Masterchef'te yeni sezon tüm hızı ile devam ediyor. Birbirinden iddialı ve bir o kadar da çetin rakiplerin rekabetinde üst tura çıkmak isteyenler arasında Cemile Büyükyıldırım da vardı. Peki, Masterchef Cemile Büyükyıldırım kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 09.07.2021, 21:11 Burak ZİHNİ
Masterchef Cemile Büyükyıldırım kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Cemile Büyükyıldırım kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Cemile Büyükyıldırım olarak açıklandı. Peki, Masterchef Cemile Büyükyıldırım kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Cemile Büyükyıldırım kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Cemile Büyükyıldırım Isparta'dan yarışmaya katıldı. Isparta kabune ile mutfağının başında 5 dakikalık performansını sergiledi. Daha önce Türkiye adına uluslar arası yarışmalarda boy gösterdi. Isparta'yı gül yüzlü insanların şehri olarak tanımlıyor. Instagram hesabı https://www.instagram.com/cemilebuyukyildirimm'dır.

Masterchef Cemile Büyükyıldırım 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?