Masterchef Emine Tuna kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Yeni sezonuyla ekranlara gelmeye devam eden Masterchef'te yepyeni bir bölün daha izleyenlerin karşısına çıktı. Birbirinden iddialı ve yetenekli yarışmacılar arasında Emine Tuna da vardı. Kendisi hakkında da araştırmalar yapılıyor. Peki, Masterchef Emine Tuına kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 28.06.2021, 23:12 28.06.2021, 23:29 Burak ZİHNİ
Masterchef Emine Tuna kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Emine Tuna kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Emine Tuna olarak açıklandı. Peki, Masterchef Emine Tuna kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Emine Tuna kimdir?

Aslen Antalyalı. 23 yaşında. Yabancı dili ve mutfağı birbirine entegre etmeyi düşündü ve bunu mutfağa yansıtmaya başladı. Yarışmada jüriye verdiği cevaplar ve uzun süre konuşmasıyla dikkat çekti. Yaptığı yemek de ilgin. bulundu. Şeflerden korkmadığını dile getirdi. Instagram hesabı @tunaeminee'dir. Bin 500'den fazla takipçisi bulunmaktadır.


Masterchef Emine Tuna

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?