Masterchef Mazlum Doğan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Binlerce kişi tarafından seyredilen bölümleriyle her geçen gün daha da fazla kişi tarafından takip edilen Masterchef eleme turlarıyla televizyondaki yerini aldı. Şef adaylarının hünerlerini gösterdiği zorlu maratonda bugünün geçer not almak isteyen isimlerinden biri de Mazlum Doğan olarak açıklandı. Kendisi hakkındaki bilgiler de araştırılarak öğrenilmek isteniyor ve internette sorgulanıyor. Peki, Masterchef Mazlum Doğan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 30.06.2021, 23:24 30.06.2021, 23:38 Burak ZİHNİ
Masterchef Mazlum Doğan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Mazlum Doğan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Mazlum Doğan olarak açıklandı. Peki, Masterchef Mazlum Doğan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Mazlum Doğan kimdir?

24 yaşında olan Mazlum Doğan çiçeği burunda opera sanatçısı. Medya ve İletişim eğitimi aldı. Kameramanlık da yapıyor. Baba mesleği olan aşçılığa da adım atmaya karar verdi. Kendisinin Instagram hesabı vardır ve 1375 kişi tarafından takip edilmektedir. @doganmazlum_ profilinden takip edebilirsiniz. Babasına verdiği karaciğerinin dörtte üçü ile bir daha şarkı söyleyemeyeceği ifade edilse de hayata tutundu ve parçaları seslendirmeyi başardı.

Masterchef Mazlum Doğan

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?