Masterchef Nuran Çiççiler kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Tv8'in şef adaylarını bir araya getirip onların hünerlerini gösterebilmesi için imkan tanıyan Masterchef'in yeni sezonu başladı. Bugün ikinci gününde de seyirciler ekran başına kilitlendi. Performanslarını sergileyen isimler arasında Nuran Çiççiler vardı. Kendisi hakkkındaki araştırmalar da başladı. Peki, Masterchef Nuran Çiççiler kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 27.06.2021, 23:04 27.06.2021, 23:13 Burak ZİHNİ
Masterchef Nuran Çiççiler kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Nuran Çiççiler kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Nergiz Veliyev olarak açıklandı. Peki, Masterchef Nuran Çiççiler kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz. 

Masterchef Nuran Çiççiler kimdir?

Antalya'dan yarışmaya katıldı. Çeşitli workshoplarla eğitim aldı ve kendini geliştirdi. 50 yaşında. 3 çocuk sahibi. Eşi turizmci. Yemeğinin büyük çoğunluğunu arkada yapması eleştirileri de berbaerinde getirdi.


Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?