Masterchef Nurten Akgül kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Masterchef'te yeni sezondaki son eleme turu ekranlardaki yerini aldı. Yarışmacı adaylarının performanslarıyla bir üst seviyeye geçme mücadelesinde Nurten Akgül de günün en çok konuşulanları arasında yerni aldı. Peki, Masterchef Nurten Akgül kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 12.07.2021, 21:40 12.07.2021, 21:52 Burak ZİHNİ
Masterchef Nurten Akgül kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Nurten Akgül kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Nurten Akgül olarak açıklandı. Peki, Masterchef Nurten Akgül kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Nurten Akgül kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Nurten Akgül 23 yaşında. Aşçılık bölümünden mezun oldu. Pizza ustalığı yaptı. Gastronomi bölümüne hazırlandı. Şeflerden öğrendikleri ile çok daha iyi yerlere gelebilmek ve kendini gellştirmek istiyor. Garnitür soslu bonfile ile bir üst tura çıkabilme mücadelesi verdi. Instagram hesabı @nrtenakgll'dür.

Masterchef Nurten Akgül

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?