Masterchef Ömer Araz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Yayınlanmaya başladığı günden bu yana ekranlarda lezzet rüzgarları estiren Masterchef Türkiye'nin yeni sezonundaki mücadele sürüyor. Birbirinden iddialı yarışmacı adayları jüri karşısına çıkarak hünerlerini sergiliyor ve geçer not almaya çalışıyor. O isimler arasında Ömer Araz da vardı. Programı seyredenler kendisi hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, Masterchef Ömer Araz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 29.06.2021, 22:03 29.06.2021, 22:13 Burak ZİHNİ
Masterchef Ömer Araz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Ömer Araz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Ömer Araz olarak açıklandı. Peki, Masterchef Ömer Araz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Ömer Araz kimdir?

Kendisi 27 yaşında. Masterchef'te yarışmacı olabilmek adına mücadele veren Ömer Araz aslen Karslı. İzmir'de yaşıyor. 27 yaşında. 2 çocuk babası. Yaptığı yemeklerle birlikte jüriyi etkilemeye çalıştı. Gördüğü ateş sebebiyle yemek yapmaya ve bu alana yönlenmeye karar verdi. 'Herkes laf üretiyor. İş ve yemek üretmek lazım' dedi.

Masterchef Ömer Araz

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?