Masum 339. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle - 24 Şubat Çarşamba

Her bölümü ile Kanal 7 ekranlarında büyük bir ilgi gören Masum'da yeni bir gün daha başlıyor. Haftanın 7 günü yayınlanan yapım bugün de yine birçok gelişme ile ekranlardaki yerini alacak. Yüzlerce bölümü geride bırakan yapımda neler yaşanacağı merak edilen yapımda bir kez daha seyirciler araştırmalara başladı. Masum 339. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 23.02.2021, 06:16 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 339. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 339. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 339. bölüm özeti

Sanskar tencere satan bir kadın kılığında Modi evine gelir. Koki ve Gopi tencereye ihtiyaçları olmadığını söyler ve ona bir miktar para verip göndermek ister. Ancak Sanskar üzerindeki elbiseyi ters giydiğini söyler ve elbisesini değiştirmek için izin ister. Meti onu boş bir odaya götürür ve burada değiştirebileceğini söyler. Sanskar gizlice Mira’nın odasına gider ve ağzını kapatarak bağırmasını önler. Mira beni nasıl terk edersin diye bağırırken Sanskar Modi ailesinin onu yakaladığını ve dayak attığını, ardından polise teslim ettiklerini anlatır. Mira buna inanmazken Sanskar araştırmasını isteyerek yeniden boş odaya gider. Sonrasında evi terk eder. Mira bunun gerçek olup olmadığını Vidya’dan öğrenmek ister.  Vidya ona Sanskar hakkında bir şeyler anlatacakken Koki içeri girer ve Vidya’dan çarşafları getirmesini ister. Böylece Mira gerçeği öğrenemez. Pari Gopi’nin önerisi ile Jigar ile akşam yemeğine gidecektir. Jigar Raşi’nin okulundan bir telefon alır ve toplantı için bilgi alır. Jigar Raşi’nin vasisi olarak toplantıya katılmak zorunda olduğunu söylerken Pari üzülür. Ahem Gopi’ye 50 milyonluk makbuzu verirken Mira gelir ve o paranın Sanskar’a ait olduğunu söyler. Ahem sinirlenir ve ondan odasına gitmesini ister. Mira odasına gider ve birini telefonla arar. Ondan saat onda buluşmaya gelmesini ister. Ahem ve Gopi bunu duyar ve Mira’nın Sanskar ile buluşmaya gideceğini düşünür. Mira dışarı çıkarken Ahem, Gopi ve Koki arkasından giderler. Mira bahçede birisiyle konuşur. Ona  şimdi kaçacaklarını ve kimsenin engel olamayacağını söylerken Ahem daha fazla dayanamaz ve müdahale eder. Ancak Mira bir vitrin mankeni bulmuş ve ailesini kandırmıştır. Mira Sanskar’ın doğru söylediğini bu şekilde kanıtlamış oldu. Mira Ahem’e dünyanın en kötü babası diye hakaret ederken Gopi onu susturmaya çalışır ancak Mira her şey senin yüzünden oldu diyerek onu itekler. Vidya annesine sahip çıkar ve Mira’ya kızar. Mira hakaretin şiddetini artırmaya devam eder. Koki daha fazla dayanamaz ve onu ailesinden özür dileyene kadar odasında hapsedeceğini söyler. Gopi onun bir çocuk olduğunu ve böyle bir ceza vermemesi gerektiğini söylese de Koki Gopi’yi de susturur ve Mira’nın bu cezayı hak ettiğini söyler. Mira ağlamasını sürdürürken Gopi ve Jigar Mira’yı affetmesini ister. Ancak Koki ona yemek bile verilmeyeceğini söyler. Gopi Koki’nin aşırıya gittiğini Ahem’e söyler ve ondan yardım ister ancak Ahem annesinin haklı olduğunu düşünüyordur. Ertesi sabah Koki ve ailesi kahvaltı tabağı il Mira’nın odasına giderler. Mira onları güzel bir şekilde karşılar ve odasına davet eder. Gopi ve yanındakiler içeri girdiklerinde duvarda Gopi’den nefret ediyorum yazılarını görürler. Mira gece yapacak bir şey olmadığını ve bu yazıları yazdığını söyler. Koki değil bu oda tüm Hindistan’a bu yazıları yazsan Gopi’nin bu evdeki saygınlığını yok edemezsin diye tepki gösterir. Masum 24 Şubat Özeti sona erdi. 
Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?