Şef Akademi Yağmur Dağ kimdir? Yağmur Dağkaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ve fotoğrafları

FOX TV ekranlarının lezzet dolu yarışması Şef Akademi'nin ilk günü izleyicilerle buluştu. Birbirinden iddialı şef adayları arasında hünerlerini gösteren isimlerden biri de Yağmur Dağ oldu. Güzel yarışmacı hakkında sorgulamalar başladı. Peki, Şef Akademi Yağmur Dağ kimdir? Yağmur Dağ kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.

TV 14.06.2021, 21:56 Burak ZİHNİ
Şef Akademi Yağmur Dağ kimdir? Yağmur Dağkaç yaşında, nereli, Instagram hesabı ve fotoğrafları

FOX TV'de bu akşam izleyicilerinin karşısına çıkacak olan Şef Akademi'de kıyasıya bir yarışın ilk günü ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı ve yetenekli yarışmacıların amansız rekabeti herkesi televizyon başına kilitleyecek. Gözler açıklanacak yarışmacılara çevrildi. Yarışmacı adaylarından biri de Yağmur Dağ oldu. Kendisine verilen sürede elinden geleni yapan ve yemeğini hazırlayan Boğaçhan Tuzcu ile ilgili bilgiler de merak konusu. Şef Akademi Yağmur Dağ kimdir? Yağmur Dağ Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.


Şef Akademi Yağmur Dağ kimdir?

FOX TV'nin zirveye oynaması beklenen yarışmasında adını yarışmacılar arasına yazdırmak ve hünerlerini sergilemek isteyen Yağmur Dağ 25 yaşında. Keman eğitmeni. Aslen İzmirli ancak İstanbul'da yaşıyor. Instagram hesabı @yagmurrdag'dır.


Şef Akademi Yağmur Dağ

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?