Temizlik Benim İşim Ebru Özırmalı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Temizlik Benim İşim'de haftanın dördüncü bölümü başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların hünerlerini sergilediği maratonda bugün yarışacak isim de belli oldu. Buna göre Ebru kendisine verilen sürede elinden gelenin en iyisini yapabilmek için kolları sıvayacak. Peki, Temizlik Benim İşim Ebru Özırmalı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 03.06.2021, 13:39 Burak ZİHNİ
Temizlik Benim İşim Ebru Özırmalı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Talya Prodüksiyon imzasını taşıyan bölümleri ile pazartesiden cumaya kadar büyük bir heyecana sahne olan Temizlik Benim İşim'de dördüncü gün başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların hünerlerii sergikemek adına kendikerine çıkan evleri temizlediği günde bugün yarışacak isim Ebru olarak açıklandı. Genç yarışmacı performansını en iyi şekilde kullanıp 10 bin lirayı kazanmak istiyor. Peki, Temizlik Benim İşim Ebru kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.


Temizlik Benim İşim Ebru Özırmalı kimdir?

Bugün adı açıklandıktan sonra hakkında çok sayıda sorgulama gerçekleştirilen yarışmacnın bilgileri merak konusu. Haftanın ilk anından beri güzelliği ile dikkat çeken Ebru Özırmalı 27 yaşında. Ev hanımı. Aslen Ordulu. 6 senelik evli ve 1 çocuk annesi. Instagram hesabı bilinmiyor.


Temizlik Benim İşim Ebru 

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?