Yemekteyiz 26 Ekim Salı puanları | Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ali Akbaş kaç puan aldı?

TV8'in izleyiciler tarafından ilgiyle seyredilen yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni bölümü ekranalrdaki yerini alıyor. Pazartesi günü yarışan Raziye Rojda Candar'ın ardından bugün sıra Ali Akbaş'ta. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ali Akbaş kaç puan aldı? Yemekteyiz 26 Ekim Salı puanları haberimizde yer alıyor.

TV 26.10.2021, 15:45 27.10.2021, 16:04 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz 26 Ekim Salı puanları | Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ali Akbaş kaç puan aldı?

Sezon başından bu yana ekranlarda fırtınalar estiren Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in 32'inci bölümü televizyondali yerini alıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların performanslarını sergilediği zorlu maratonun ikinci gününde yarışacak isim de belli oldu. Buna göre Raziye Rojda Candar'ın ardından Ali Akbaş önce alışverişe çıkacak ardından mutfakta marifetlerini ortaya koyacak. Rakipleri ve Zuhal Topal'dan puanlarını alacak Akbaş'ın performansı da sabırsızlıkla bekleniyor. Haftanın iki erkek yarışmacısından biri olan Ali Bey'in günü nasıl tamamlayacağı merak konusu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ali Akbaş kaç puan aldı? Yemekteyiz 26 Ekim Salı puanları haberimizde yer alıyor.


 

Yemekteyiz Ali'nin menüsü


Bugün yine bomba anlar yaşanacak. Yarışmayı izleyenler Rojda ve Canan'ın düellosuna tanıklık edecek. Ayrıca dünden bu yana gündemde olan Canan dayanamayarak ağladı. Deneyimli yarışmacının 2.5 saatte yapması gereken 5 çeşit yemek ile katıldığı programdaki menüsü de merak konusuydu. İzleyiciler yarışmadaki tercihleri sofralarına taşımak adına yarışmacıların menülerinden seçim yapabiliyor. Ali'nin menüsü haberimizde yer alacak. Kabaklarla fazla zaman geçiren ve böreği eleştiri konusu olan Ali, puanlarıyla nasıl karşılık verebilecek.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ali Akbaş


 

Yemekteyiz Rojda kaç puan aldı?

Yeni haftanın ikinci yarışmacısı olarak rakipleri ve Zuhal Topal'ın karşısına çıkan Ali'nin gün sonunda elde edeceği puanlar sabırsızlıkla bekleniyor. Hem hafta sonundaki finalde avantajı eline geçirmek hem de 15 bin lirayı kazanmak isteyen yarışmacının aldığı puanlar haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?