Zuhal Topal'la Sofrada 12 Nisan puanları | Ayşe Çanak kaç puan aldı?

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümü ekranlara geldi. Birbirinden iddialı yapımların arasında kendine yer bulan ve ilgiyle seyredilen yarışmanın ilk günkü yarışmacısı Ayşe Çanak oldu. Genç gelin kayınvalidesi Hacer Çanak ile birlikte 15 bin lirayı hedefliyor. Bunun için yemeklerinin iyi olması, sunumunu düzenli yapması ve kayınvalidelere karşı menüsünü hazırlaması gerekiyor. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Ayşe Çanak kaç puan aldı? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 12.04.2021, 16:33 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada 9 Nisan Cuma puan durumu merak ediliyor. Kazananın 15 bin lira ile evine döneceği günde ilk yarışmacı Ayşe Çanak olarak açıklandı Hacer Hanım ile birlikte ödülü alıp marifetlerini ispat etmek isteyen deneyimli gelinin performansı konusunda beklentiler yüksek. Deneyimini masasına da yansıtması beklenen Ayşe Hanım'ın günü tamamlayacağı puan barajı haftanın kaderini belirleyecek. Kaynanalar arasındaki tartışmalar bugün de sürüyor. Paylaşılan fragman şimdiden bunu vaat ediyor. Yine eleştirilerin havada uçuşacağı bir bölünm daha ekranlardaki yerini alıp sevenlerini sevindirecek. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Ayşe Çanak kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Detaylar haberimizde yer alıyor.


 

Ayşe Çanak hangi yemekleri yaptı?

Bugün yarışmada birincilik adına mutfakta hem haftanın yemeğini hem de menüsünü hazırlayacak olan deneyimli yarışmacının hangi lezzetlerle birlikte jüri karşısına çıkacağı merak ediliyor. Yemeklerin tadı kadar yetiştirilmesi de çok önemli. Her an biraz daha stres olma imkanı bulunuyor. Ayşe Hanım’ın yemekleri ve menüsü açıklandıktan ilkra haberimizde yerini alacak.

Ayşe Çanak kaç puan aldı?

12 Nisan Pazartesi günü yayınlanan 580. Bölümde yarışacak olan Eda Turan'ın alacağı puanlar çok kritik önem taşıyor. Hem kendisi hem de rakipleri için. Haftaya damga vurmak için iyi bir performans sergilemesi halinde morali artacak ve rakiplerine daha da zor anlar yaşatacak. Kendisinin aldığı puanlar haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?