Zuhal Topal'la Yemekteyiz Turgay kimdir? Turgay Samet Kaynar Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen yemek yarışmalarından biri olmaya devam eden Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni haftası 1 Kasım 2021 Pazartesi tarihinde başlıyor. Birbirinden hamarat ve bir o kadar da iddialı yarışmacıların performanslarını sergilediği zorlu maratonun ilk gününde tanıtılan isimler arasında Turgay Samet Kaynar da vardı. Kendisi hakkında binlerce araştırma yapılıyor ve bilgileri öğrenilmek isteniyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz Turgay kimdir? Turgay Samet Kaynar Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 01.11.2021, 06:43 01.11.2021, 09:24
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Turgay kimdir? Turgay Samet Kaynar Instagram hesabı

Zuhal Topal'ın sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz'de bugün 8'inci haftaya merhaba deniyor. Pazartesi günü bilindiği üzere yeni yarışmacılar demek ve bugün hepsi izleyicilerin karşısına çıktı. O isimler arasında Tugay Samet Kaynar da vardı ve yakışıklılığı ile dikkat çekmeyi başardı. Kendisine verilen sürede elinden geleni yapabilmek adına kolları sıvayacak genç yarışmacı diğer bölümlerde de yorumları ve puanları ile 15 bin liranın sahibini bulmasına katkıda bulunacak. Seyirciler de hakkında sorgulama gerçekleştirmeye devam ediyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz Turgay kimdir? Turgay Samet Kaynar Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Turgay kimdir?

Bu haftanın adından en çok söz ettiren isimlerinden biri olmayı başaran Turgay Samet Kaynar 31 yaşında. Bekar. Lojistik müdürü. Ayrıca işletme sahibi ve kozmetik ürünleri üretiyor. İki köpeği ile birlikte yaşıyor. Doğayı, tatil yapmayı, kamp hayatnı ve yüzmeyi seviyor. Boğa burcu ve rahatına düşkün. Şu sıralar Youtube kanalı için uğraşıyor. Üç kardeş. Annesi ve babası ayrı. Atatürk dövmesi var. Instagram hesabı @turgaysametkaynar'dır.


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Turgay Samet Kaynar

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Turgay Samet KaynarZuhal Topal'la Yemekteyiz Turgay Samet Kaynar

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Turgay Samet Kaynar

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Turgay Samet Kaynar

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?