Zuhal Topal'la Sofrada 26 Ocak Salı yarışmacısı Elif Yılmaz Türk kimdir

FOX TV'nin sevilerek izlenen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın 106. haftası tüm hızıyla sürüyor. Dün başlayan yeni maratonda ikinci gün gelini Gözde Hanım'ın güzelliği ile göz kamaştıran kayınvalidesi Elif Yılmaz Türk ilk andan itibaren en çok araştırılan isim olmayı başardı. Bugün de gelini ile birlikte elde edeceği puan merak konusu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 26 Ocak 2021 Salı yarışmacı kayınvalide Elif Yılmaz Türk kimdir? Detaylar ve hakkındaki bilgiler haberimizde yer alıyor.

TV 26.01.2021, 14:36 27.01.2021, 15:25 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada - Elif Yılmaz Türk 26 Ocak Salı günü yarışan Gözde Yılmaz Türk'ün kaynanası Elif Yılmaz Türk kimdir? Aslen nereli? Elif Yılmaz Türk rakip gelinlere kaç puan verdi? 26 Ocak Salı yarışmacı kaynana Elif Yılmaz Türk hakkında merak edilen bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Bugün yayınlanacak olan 527. bölümde rakibelerini ve Zuhal Topal'ı masasında ağırlayacak olan Elif Yılmaz Türk Hanım hakkında birçok sorgulama gerçekleştirilerek hakkındaki bilgiler öğrenilmek isteniyor.

Zuhal Topal'la Sofrada Elif Yılmaz Türk kimdir?

Ekranların en çok izlenen programlarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada'da bugün rakibelerinden gelecek eleştiriler karşısında vereceği puanlar merak konusu olan Elif Yılmaz Türk ile ilgili bilgiler araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Kendisine güveni tam. Tek hedefi yarışmadan 15 bin lira ile dönerek hayallerine ulaşabilmek. Aslen Malatyalı. Didim'de yaşıyor. Alımlı ve bakımlı biri. Zuhal Topal hayranı. Gelinine çok güveniyor
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?