Zuhal Topal'la Yemekteyiz 12 Ekim Salı menüsü ve puanları | Edizcan kaç puan aldı?

TV8'de yayınlanan bölümleriyle ilgiyle seyredilen Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni gün başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının performansını sergilediği zorlu maratonun ikinci bölümünde Edizcan İkizoğlu yarışacak. 30 yaşındaki genç yarışmacı kendisine verilen sürede birinciliği elde etmek için çaba gösterecek. Peki, Edizcan kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 12 Ekim Salı menüsü ve puanları haberimizde yer alıyor.

TV 12.10.2021, 15:28 13.10.2021, 15:10 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz 12 Ekim Salı menüsü ve puanları | Edizcan kaç puan aldı?

Yeni sezonda Zuhal Topal'ın sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz'in ikinci günü ekranlardaki yerini alıyor. Beş yarışmacının kendilerine veirlen süre boyunca gösterdikleri performansla birlikte puanlarını aldığı zorlu maratonda ikinci gün yarışacak isim Edizcan İkizoğlu olarka açıkladı. Dün Sabahat Hanım'ın mutfağa girdiği mücadelede bugün tablet ile oynadığı sırada tepki gören Edizcan hünerlerini ortaya koyacak. Peki, Edizcan kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 12 Ekim Salı menüsü ve puanları haberimizde yer alıyor. Sizler de kendisi, yemekleri, menüsü ve programın yeni bölümüyle ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yemekteyiz Edizcan menüsü

Deneyimli yarışmacının 2.5 saatte yapması gereken 5 çeşit yemek ile katıldığı programdaki menüsü de merak konusuydu. İzleyiciler yarışmadaki tercihleri sofralarına taşımak adına yarışmacıların menülerinden seçim yapabiliyor. Şerife'nin menüsü haberimizde yer alacak.
 

Yemekteyiz Edizcan
 


 

Yemekteyiz Edizcan kaç puan aldı?

Yeni haftanın ilk yarışmacısı olarak rakipleri ve Zuhal Topal'ın karşısına çıkan Edizcan'ın gün sonunda elde edeceği puanlar sabırsızlıkla bekleniyor. Hem hafta sonundaki finalde avantajı eline geçirmek hem de 15 bin lirayı kazanmak isteyen yarışmacının aldığı puanlar haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138