1 Eylül 2022 Perşembe Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları

1 Eylül 2022 Perşembe Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları
Astroloji dünyasında günlük burç yorumları en fazla ilgi gören konu ve okuyucular hayatlarına dair yaşanacakları okumak amacında. Bu sebeple de sorgulamalarda bulunuyor. 1 Eylül 2022 Perşembe Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları haberimizde yer alıyor.

Her gün binlerce belki de milyonlarca insanın ilgi alanı olduğu astroloji ve günlük burç yorumları takip edilerek okunmak isteniyor. Hem Türkiye'de hem de dünyada neler yaşanacağına, bu yaşananların ise iş, para ve aşk alanlarında nasıl bir etki göstereceği merak edilerek araştırılıyor. Özellikle kadınların alaka gösterdiği günlük burç yorumları ile karşınıza çıktığımız haberimizde tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki haberimizde yer alan burç yorumları farklı internet sitelerinden derlemelerdir. Okuyucularımıza iyi günler dileriz. İnternet üzerindeki yorumlar üzerinden derlenen burçlarla ilgili olarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 1 Eylül 2022 Perşembe Burç Yorumları bu sayfada yer almaktadır. Hayatınızda sizce nasıl değişiklikler yaşanacak? İyi günler dileriz.
 günlük burç yorumları oku


Gün boyunca oldukça hassas olabiliriz, özellikle sabah saatlerinde nostaljik hissedebilir, eski dostlarımızı görmek isteyebiliriz. Gün içinde hassasiyetimizin giderek artabilir, sevdiklerimiz için fedakarlıklar yapabiliriz. Sezgilerimizin gayet güçlü olduğu bugün ruhsal iniş çıkışlar yaşamaya açığız. Yardımlaşmak, meditasyon yapmak ve dua etmek için uygun bir gün. Gece yarısına doğru bu naif tavrımızdan eser kalmayabilir, hayatın gerçekleri ile yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Doğum tarihinize göre hangi burçsunuz?
21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasına doğanlar Koç Burcu olurlar
21 Nisan – 21 tarihleri arasına doğanlar Mayıs Boğa Burcu olurlar
22 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasına doğanlar İkizler Burcu olurlar
22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasına doğanlar Yengeç Burcu olurlar
23 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasına doğanlar Aslan Burcu olurlar
1 Eylül – 22 Eylül tarihleri arasına doğanlar Başak Burcu olurlar
23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasına doğanlar Terazi Burcu olurlar
24 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasına doğanlar Akrep Burcu olurlar
23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasına doğanlar Yay Burcu olurlar
22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasına doğanlar Oğlak Burcu olurlar
21 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasına doğanlar Kova Burcu olurlar
19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasına doğanlar Balık Burcu olurlar


1 Eylül 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

1 Eylül 2022 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:

Sevgili Koç; bugünlerde ansızın eski sevgilinle burun buruna gelmen söz konusu olabilir. Sevdiğin bir kişiyle, arkadaşların veya çocuklarınla daha önce yapamadığın bir seyahati gerçekleştirmen mümkün. Akşam saatlerinde ruh halin değişebilir, hırslanmana neden olacak olaylar yaşayabilirsin.

1 Eylül 2022 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:

Sevgili Boğa; günün ilk bölümünü dinginlik içinde keyiflerine yönelik geçirebilirsin. Sevdiklerin, yakınların ve arkadaşlarınla ilişkilerini saygı sevgi çerçevesinde ilerletebilirsin.  Ancak akşam saatlerinde değişen ruh halinle; karamsarlığa meyledebileceğin gibi hırslı ve tutkulu davranmaya eğilimli olabilirsin.

1 Eylül 2022 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:

Sevgili İkizler; ailen ve sevdiklerinle bir arada olmak seni duygusal olarak etkileyebileceği gibi gerginlik yaşamana da neden olabilir. Yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarınla ilişkinde geçmişteki bir konu yeniden gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde kendini baskı altında hissedebilirsin.

1 Eylül 2022 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:

Sevgili Yengeç; karşıt burcunda bugün de ilerleyen Ay seni başkalarına tabii kılabilir. Günün ilk bölümünde her şey yolunda giderken, çevrendekilerle rahat iletişim kurabilirsin. Ancak akşam saatlerinde yakın çevrenin davranışları dolayısıyla kendini duygusal baskı altında hissedebilirsin.

1 Eylül 2022 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:

Sevgili Aslan; günün erken saatlerinden itibaren sorumluluk bilinciyle hareket edebilir; üzerine düşen maddi manevi görevleri layıkıyla yerine getirebilirsin. Geçtiğimiz günlerde gündeminde olan ancak bir türlü çözüme kavuşturamadığın bir konu hakkındaki düşüncelerini hararetli bir şekilde ifade edebilirsin.

1 Eylül 2022 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:

Sevgili Başak; maddi manevi kendini iyi hissedeceğin bir gün geçirebilirsin. Bir süredir zihnini kurcalayan bir konu hakkında aklına gelenleri söylemekte temkinli davranabilir, hislerini kendine saklayabilirsin. Akşam saatlerinde duygusal olarak seni etkileyen bir durum tutkulu davranana neden olabilir.

1 Eylül 2022 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:

Sevgili Terazi; eski arkadaşların veya tanıdıklarınla karşılaşabilir, onlarla sohbet etme imkânı bulabilirsin. Evinde misafir ağırlayabileceğin gibi şartları oluşturabilirsen uzun zamandır ziyaret etmek istediğin veya hep görmek istediğin yerlere yolculuk yapabilirsin. Ancak akşam saatlerinde üzerinde hissettiğin manevi baskılar artıp huzurunu kaçırabilir.

1 Eylül 2022 Perşembe AKREP Burç Yorumu:

Sevgili Akrep; gerek söylem gerekse düşüncelerinde akıl ve mantıktan yanasın. Gün içinde yapılacak işleri iyi organize edebilir, sorumluluk almaktan çekinmeyebilirsin. Ancak zaman zaman vereceğin emirlerde aşırıya kaçabilirsin, baskıcı tavrının dozunu kaçırabilirsin. Özellikle akşam saatlerinde yakınlarınla ilişkilerinde dikkatli olmalısın.

1 Eylül 2022 Perşembe YAY Burç Yorumu:

Sevgili Yay; bugün yönetiminde olan işleri akıcı bir şekilde ilerletmek için gerekli güce sahipsin. Maddi konularda bütçenin dışına çıkabileceğin harcamalarda bulunma ihtimaline karşı dikkatli olmalısın. Ailenin, evinin ihtiyaçlarını ön planda tutabilir, kendi fikirlerinde ısrarcı davranabilir, herkesin olayları senin bakış açından görmesini isteyebilirsin.

1 Eylül 2022 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:

Sevgili Oğlak; belli bir düzen içinde olmak bugün her zamankinden fazla kendini iyi hissetmeni sağlayabilir. Örf ve adetlerine uygunluk içinde gününü geçirebilir, geleneksel tavırlar sergileyebilirsin. Parasal konularda ve duygusal paylaşımlarında kendi isteklerinin yerine gelmesinde diretebilir, güç kullanmaktan çekinmeyebilirsin.

1 Eylül 2022 Perşembe KOVA Burç Yorumu:

Sevgili Kova; ailevi konularda ve maddi işlerde her şeyi senin planlıyor olman içten içe yorulmana neden olabilir. Ancak kontrolü yine de elden bırakmak istemeyebilir, arka plandaki yönetici olmayı sürdürmek isteyebilirsin. İkili ilişkilerinde, evlilik veya birlikteliğinde bir süredir çözemediğin bir mesele yeniden ortaya çıkabilir, duygusal olarak seni yorabilir.

1 Eylül 2022 Perşembe BALIK Burç Yorumu:

Sevgili Balık; çevrendekilerle iş birliği ve uyum içinde bir gün geçirme ihtimalin yüksek. Sevdiğin kişilerden veya yakınlarından bu konularda destekler alman da mümkün. Gün içinde sağlığının etkileneceği, önemsiz ancak can sıkıcı bazı durumlar ortaya çıkabilir. Arkadaş çevrenle ilişkilerin akşam saatlerinde gergin bir hal alabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.