11 Ağustos 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları | İş, para, sağlık ve aşk falınız burada

11 Ağustos 2018 Cumartesi Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık günlük burç yorumları öğrenilmek isteniyor ve yeni günden itibaren araştırılmaya başlanıyor. İşte hayatınızda yeni değişiklikleri de beraberinde getirebilecek olan yorumlar haberimizde.

Yaşam 10.08.2018, 06:06 11.08.2018, 06:31 Burak ZİHNİ
11 Ağustos 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları | İş, para, sağlık ve aşk falınız burada

11 Ağustos 2018 Cumartesi Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor. Siz değerli okuyucularımız için bir araya getirilen burç yorumları hakkında sizlerin de yorumlarını bekliyoruz.

Hayat iyi ve kötü pek çok şeye gebe. İnsanlar günlük yaşamlarında hep iyi olaylarla karşılaşmak istiyor ancak bazen kötü durumlar da yakasına yapışıyor. Günlük burç yorumları, sabaha iyi başlamak anlamında moral verici bir ifade olduğu için özellikle kadınlar tarafından zevkle okunuyor. 11 Ağustos 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları yine dopdolu. İnternet üzerindeki değerlendirmelerden elde edip sizlere aktardığımız bu haberimizde burcunuza ait iş, para, ve seks hayatınızla ilgili tüm tahminleri öğrenebilirsiniz.

günlük burç yorumları oku

11 Ağustos 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

11 Ağustos 2018 Cumartesi KOÇ Burç Yorumu:
Çevrenizin vazgeçemediği bir kişilik haline geldiniz. Fakat; onlarla bir arada iken, çok çabuk konuları değiştiriyor, onları şaşırtıyorsunuz. Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal konularda kafanız her an karışabilir. İstekleriniz ve hayalleriniz arasında istediğiniz köprüleri kurmakta zorlanabilirsiniz. Olaylara geniş bir şekilde bakmalısınız.

11 Ağustos 2018 Cumartesi BOĞA Burç Yorumu:
Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor ve detaylardan yola çıkarak, kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Sizi yakından tanıyanlar için son derece farklı birisiniz. Onları çelişkiye düşürmekten hoşlanıyor gibi bir haliniz var. Bugün, değişik fırsatların kombinasyonu karşısında karar verme güçlükleri yaşayacaksınız.

11 Ağustos 2018 Cumartesi İKİZLER Burç Yorumu:
Enerji yoğunluğunuz nedeniyle ataklığınız üzerinizde. Ay, kombinasyon burcunuz Terazi'de ilerlerken, kişisel ilişkilerinizde idealist yapınız başarılı bir kompozisyon çizerek, duygularınızla mantığınız aynı noktada buluşuyor. Bugün değişik ortamlarda bulunacak fakat, hiç kimsenin etkisi altında kalmayacaksınız.

11 Ağustos 2018 Cumartesi YENGEÇ Burç Yorumu:
Duygusal aşırılıkların zararlı olduğunu bildiğiniz için, temkinli ve sakin hareket etmek istediğiniz bir gün. Siz, sessiz kalarak karşı tarafı sınamak isterken, onlar da, sizin adınıza karar vermekten çekiniyor. İlk adımı sizden bekleyen kişilerin tavırlarını yanlış değerlendirebilirsiniz. Bugün iştahınız oldukça açık. Formunuzu korumalısınız.

11 Ağustos 2018 Cumartesi ASLAN Burç Yorumu:
Yakın çevrenizle ilgili değişimler söz konusu. Bazı ortak çalışmalar için uygun bir gün. Kardeşler veya akrabalarla ilgili yenilikler gündeme gelecektir. Onların bazı sorunlarına yardımcı olmak isteyecek ve değişik fikirler vereceksiniz. Bazen yardım etme konusunda aşırıya kaçarak, karşınızdaki kişilerin sorunlarını fazla üstleniyorsunuz.

11 Ağustos 2018 Cumartesi BAŞAK Burç Yorumu:

Maddi konularda yoğun mücadeleler; sevmediğiniz konular olmasına rağmen, olaylar sizi bu noktaya çekiyor. Bazı düşüncelerinizi kendinize saklamak isterken, içsel öfkelerinizi açığa çıkarabilirsiniz. İşinizi ısrarcılığınızla ve konuya olan hakimiyetinizle sonuçlandıracaksınız.
Birçok zincirleme kazanç kapılarınız, gündemde olacak.

11 Ağustos 2018 Cumartesi TERAZİ Burç Yorumu:
Talepleriniz doğrultusunda yaptığınız görüşmede; beklediğiniz konularda bazı gecikmeler olabilir. İşinizle ilgili sizin isteğinizin dışında gelişen durumlardan hoşlanmıyorsunuz. Bugün, organizasyon çalışmalarına ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Fakat yaklaşımlarınızın detay üzerine kurulu olması, istenmeyen pürüzleri de beraberinde getiriyor.

11 Ağustos 2018 Cumartesi AKREP Burç Yorumu:
İşiniz konusunda son derece hakim bir görüntü sergiliyorsunuz. Kafanıza koyduğunuz iş konusunda, sonucuyla ilgili belirsizliklere düşmekten çekiniyorsunuz. Güveneceğiniz kişileri iyi seçmeli, yaşayacağınız olaylara kendinizi kaptırıp içsel dalgalanmalardan kendinizi korumalısınız. Bugün, güçten yana oluşunuzu, destekleyenler olacaktır.

11 Ağustos 2018 Cumartesi YAY Burç Yorumu:
Satürn ve Güneş, kombinasyon burcunuzda ilerliyor ve size olumlu bir enerji veriyor. Atılımlarınızla ilgili farklı planlarınız var. Hiç kimsenin fikrini sormak istemiyor ve kafanızın dikine giderek, şartlarınızı zorluyorsunuz. Bugün, hayal gücünüz mükemmel çalışıyor. Zamanlama konusunda ölçülü olmalı, pratik yönlerinizi ön plana çıkarmalısınız.

11 Ağustos 2018 Cumartesi OĞLAK Burç Yorumu:
İş ilişkilerinizde yaratıcı yönlerinizi çevrenizle paylaşmak istediğinizde, yalnız kaldığınızı görebilirsiniz. Bugün, düşüncelerinizi gizleme gereği duyuyor ve çevrenizden çabuk etkileniyorsunuz. Onlarla aranızda iletişim sorunu yaşamaktan kaçınmalısınız. Çeşitli kaynakları araştırarak size en uygun olan çalışmayı, bulmaya çalışmalısınız.

11 Ağustos 2018 Cumartesi KOVA Burç Yorumu:
Maddesel konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale dönüştürebilir. Bugün, çabuk değişim gösterecek ve onunda size ayak uydurmasını bekleyeceksiniz. Düşündüğünüz şeyler için yolculuklar gündeme gelecektir.

11 Ağustos 2018 Cumartesi BALIK Burç Yorumu:
Ay'ın bulunduğu konum; Ortaklarınızla birlikte, riskli kararlara imza atabileceğinizi gösteriyor. Ani heyecanlarınıza kapıldığınız zaman, bir sonraki adımınızda yanılgı içine düşebiliyorsunuz. Bugün, iddiacı yapınız çevrenizle aranızda çelişkiler doğmasına neden olabilir. Yaşam kalitenizi arttıracak öğeler üzerinde durmanız, bazılarına ters gelebilir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?