14 Mayıs 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları - Haftalık Burç Yorumları

En çok okunan ve inandırıcı günlük burç yorumları Gazete Damga'da yer alıyor. Hayatınıza dair gelişmelerin yer aldığı anaizler siz değerli okuyucularımız için derlendi. İş, aşk, para ve sağlık falınız da bu sayfada. Peki 14 Mayıs 2018 Pazartesi nasıl oluştu. İşte detaylar...

Yaşam 12.05.2018, 07:03 14.05.2018, 06:41 Burak ZİHNİ
14 Mayıs 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları - Haftalık Burç Yorumları

14 Mayıs 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

14 Mayıs 2018 Pazartesi KOÇ Burç Yorumu:

Enerjinizi kullanmak için uygun bir gün. Eski olayların sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Fikirlerinizin yön değiştirmesi sizi farklı bir kulvara götürüyor. Bugün, geleneksel düşüncelerinizden uzak yeni bir yaşam çerçevesi içinde hareket etmekle, kişisel veriminizi arttıracak ve takdir göreceksiniz.

günlük burç yorumları oku

14 Mayıs 2018 Pazartesi BOĞA Burç Yorumu:

Siz, duygularınıza teslim olmaktan hoşlanmadığınız için, içsel disiplininizi elden bırakmak istemiyorsunuz. Bugün, yakın ilişkilerinize daha tutucu ve çekimser bir şekilde yaklaşacaksınız. İletişim konusunda empati yeteneğinizi kullanacak ve karşınızdaki kişilere fikirlerinizi kabul ettireceğiniz bir gün yaşayacaksınız.

14 Mayıs 2018 Pazartesi İKİZLER Burç Yorumu:

Esprili zekanızı ve yeteneklerinizle birleştirerek, etkileyemeyeceğiniz kişi yok. Bugün, girişimci yapınızla dikkat çekecek ve çevrenizden yoğun bir ilgi göreceksiniz. Çevrenizde bazı kişilerin kıskançlıklarına maruz kalabilirsiniz. Maddi konularda karşı tarafın alternatif tekliflerine hazır olmalısınız. Değişimler gündemde olacak.

14 Mayıs 2018 Pazartesi YENGEÇ Burç Yorumu:

Hızlı hedefler peşindesiniz. Toplumsal yaşantınızı etkileyecek, girişimciliğiniz ön plana çıkıyor. Patronlarınızı etkileyecek çalışmalarla gündeme geleceksiniz. Bu gün, her türlü yeniliğe açık davranmanıza rağmen, duygusal takıntılarınız yüzünden, zaman kaybedebilirsiniz. Adalet duygunuzun yoğun olduğu bir gün.

14 Mayıs 2018 Pazartesi ASLAN Burç Yorumu:

Duygu ve mantık karmaşası yaşadığınız zaman zorlandığınızı hissediyorsunuz. Bugün, isteklerinizdeki aşırılık, engellere takılabilir. Yaşadığınız olaylar, enerjinizi doğru kullandığınız zaman daha olumlu gelişiyor. Bugün, pozitif yaklaşımlarınızla koşulları lehinize çevirebilir ve çevrenizi şaşırtabilirsiniz.

14 Mayıs 2018 Pazartesi BAŞAK Burç Yorumu:

Kuruntulu ve alıngan bir gün yaşıyorsunuz. Arkadaşlarınızın her türlü davranışlarından olumsuz etkileneceğiniz bir gün. Eski ve uzun zaman görüşemediğiniz dostlarınızla birlikte ortak fikirler üretebileceğiniz bir ortam paylaşmalı ve enerjinizi yükseltmelisiniz. İdealleriniz konusunda taviz vermemelisiniz.

14 Mayıs 2018 Pazartesi TERAZİ Burç Yorumu:

Entelektüel konulara ilgi duyuyor ve bu tür ortamlarda bulunmaktan zevk alıyorsunuz. Maddesel konularınızı destekleyici yeni kazanç ortamlarınız için kısa seyahatleriniz olacaktır. Görüşeceğiniz kişilerin, size sunacakları teklif karşısında bocalayabilirsiniz. İçsel sezgilerinizin çok önemli olduğu bir dönemdesiniz.

14 Mayıs 2018 Pazartesi AKREP Burç Yorumu:

Enerjinizi ortak görüşlerinizle birleştirebileceğiniz özel dostlarınızla bir araya geleceksiniz. Birlikte yüksek bir performans sergileyeceğinizden emin olabilirsiniz. Karşılıklı görüş alış verişi içinde geçecek olan bu toplantılarda, iş yaşantınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Aşkta karşı cinsle aranız mükemmel.

14 Mayıs 2018 Pazartesi YAY Burç Yorumu:

Çevrenizdeki olaylara yorum getirmekten çekinmiyor ve daha sonra haklı olduğunuz görmek sizi olumlu motive ediyor. Yüksel idealler peşinde koşarken, hırslarınızın sizi rahatsız etmesine izin vermemelisiniz. Hedeflerinizin desteklenmesi kişisel ilişkilerinizle paralel ilerliyor. Bugün, ailenizle ilgili planlarınız var.

14 Mayıs 2018 Pazartesi OĞLAK Burç Yorumu:

Duygusal sorunlarının nedeninde, maddesel sorunların etkisini inkar edemezsiniz. Bugün, sosyal ilişkilerinizi güçlü tutarak, isteklerinizi daha yapıcı bir şekilde ortaya koymalısınız.. Entelektüel konularda yeni açılımlar söz konusu. Toplumda kariyer sahibi kişilerle aranızda sağlayacağınız olumlu iletişimden karlı çıkacaksınız.

14 Mayıs 2018 Pazartesi KOVA Burç Yorumu:

Özgürlüğünüzü rahat bir şekilde ifade edeceğiniz bir gün. Bugün, sosyal yaşantınızda entelektüel çalışmalarınızla göz dolduracaksınız. Kişisel enerjinizin yüksek olması, ilişkilerinize de yansıyor. Partnerinizle ortak iş birliği içinde olacak ve kişisel çekiciliğinizi rahatlıkla ona yansıtabileceksiniz. Midenizin hassas olduğu bir gün.

14 Mayıs 2018 Pazartesi BALIK Burç Yorumu:

Kişisel çekiciliğinizi duygusal ilişkilerine yansıtmasını başarabilen ender kişilerden birisiniz. Bugün bulunduğunuz ortamlarda değişik ve ilginç fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Yaşantınızdaki aksayan yönlerinizi düzeltmek için, gerekli şartları yeniden düzenlemeli, ortak arkadaşlarınızın da fikrini almalısınız.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?