15 Şubat 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

Bugün alabileceğiniz kararlarla hayatınıza yön vermek, farklı bir yaşama başlamak ve ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız 15 Şubat 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri. Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor.


Astroloji nedir?

Astroloji hemen hemen insanlık tarihi kadar eski bir kehanet sistemidir. Her ne kadar son yüzyılda genel Astroloji anlayışı biraz değişmiş ve Astroloji'ye bilimsel bir görünüş verilmeye çalışılmışsa da Astroloji temelde bir kehanet, gelecekten haber verme sistemidir. Geniş anlamdaysa Astroloji insanın evren ve kozmik güçlerle olan ilişkilerini inceleyen, başarı ve başarısızlık oranlarını, hangi konularda şanslı, hangilerinde şanssız olduğunu anlamaya çalışan, hangi dönemlerde ne gibi kozmik etkiler altında kalarak, nelere uygun olduğunu araştıran bir sanattır ve bu sanat, Güneş Sistemi'mizdeki gezegenlerin, uydumuz Ay'ın, Güneş'in, Güneş Sistemi'mizin çevresinde bulunan takım yıldızların ya da başka bir ifadeyle burçların içindeki haraketlerini ve birbirleriyle olan ilişkilerini inceleyerek çalışan bir sistemdir.

Her gün binlerce hatta milyonlarca insanın merak ettiği, sakız kağıtlarında dahi umut aradığı günlük burç ve fal yorumlarını sizler için derledik. Burcunuza göre olan yorumları usta astrologlardan derleyip sunma imkanı sunduğumuz haberimizde tüm bilgileri bulabilirsiniz. Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları nasıl oluştu?

Google üzerinde en çok aranan terimlerden olan günlük burç yorumları artık Gazete Damga aracılığı ile önünüze geliyor. Usta isimlerin geleceğe yönelik yaptığı yorumların derlendiği haberimizde burcunuzla ilgili her şeyi öğrenebilir ve gülük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz. Gündelik hayatınızdan iş ve aşk hayatınıza, ikili ilişkilerden ekonomik durumunuza kadar pek çok konuda yapılan internet yorumlarını sizler için bir araya getirdik. İşte 15 Şubat 2019 Cuma günlük burç yorumları nasıl oluştu? İşte detaylar...

15 Şubat 2019 Cuma Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır.

15 Şubat 2019 Cuma alacağınız kararlarda,gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir. 15 Şubat'ta dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 15 Şubat 2019 Cuma günlük burç yorumları... Kova burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Kova burcunun uğurlu günü hangisi? Kova burcunun ortak özellikleri nelerdir? Kova burcundan olan ünlüler hangileri? Kova burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Kova burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 13 Şubat burç yorumları ve burçlara dair her şey haberimizde...

Günlük burç yorumunuz Gazete Damga'da! Burç yorumları sabah saatlerinde okunarak güne iyi başlamak amaçlanır. Bu doğrultuda hazırladığımız haberimizde burcunuza ait günlük tüm yorumları okuyabilirsiniz. İşte detaylar...
 

15 Ocak 2019 Cuma KOÇ Burcu Yorumu:
İŞ: Marstan güçlü etkiler almanız sizi çevrenizde cazip kılıyor. Etrafınızdaki kişiler arkanızdan gıpta ile konuşuyor. Değerinizin farkında olmalısınız..
AŞK: Onun davranış şeklini merak etmenize rağmen, gururunuzdan ödün vermeden hareket etmeniz büyük başarı. Takdire layıksınız.
SAĞLIK: Kendinizle verdiğiniz iç savaşlar yüzünden, sinir sisteminiz zayıf düşüyor.Olayları kendi haline bırakmalısınız.

15 Ocak 2019 Cuma BOĞA Burcu Yorumu:
İŞ: Sakin yapınızın altında yatan fırtınalar, sizi yorgun düşürüyor. Olaylara akıcılık getirmek için, oldukça yoğun bir çaba gösteriyorsunuz.
AŞK: Duygusal ilişkilerinizde kendinizi frenlemekte zorlanıyorsunuz. Bugün eski olayları gündeme getirmekten kaçınmalısınız..
SAĞLIK: Sağlığınız konusunda çeşitli endişeleriniz var. Fakat yine de kendinizi her konuda ihmal ediyorsunuz.. Önce sigarayı bırakmalısınız.

15 Ocak 2019 Cuma İKİZLER Burcu Yorumu:
İŞ: Değişken yapınızın altında yatan sevimli tavırlarınız, size kızanları bile yatıştırıyor. Bugün biraz daha kendinizi işinize vermelisiniz..
AŞK: İlişkilerinizde sevgisel davranışlarınızı bir türlü karşı tarafa yansıtmayı beceremiyor ve sürekli ilgisizlikle suçlanıyorsunuz..
SAĞLIK: Her konuda konuşmak zorunda değilsiniz. Bu tür bir davranış şekli ile birlikte gelen hatalar nedeniyle strese girmenin anlamı yok.

15 Ocak 2019 Cuma YENGEÇ Burcu Yorumu:
İŞ:İşinizle ilgili kısa yolculuklar söz konusu olmasına rağmen, bir türlü özel işlerinizden vakit bulamıyor ve sürekli hayıflanıyorsunuz..
AŞK: Gereksiz bir alınganlık sergileyerek, ilişkinde yarattığınız sorunları bir an önce bertaraf etmelisiniz. İlişkiniz tehlikeye girecek.
SAĞLIK: Öğünlerinizde tuz oranına dikkat etmekten öte, kendinize sıkı bir disiplin uygulamalısınız. Uzun dönemde zararını görebilirsiniz.

15 Ocak 2019 Cuma ASLAN Burcu Yorumu:
İŞ: Çalışma arkadaşlarınızın sizin hakkınızda ortak aldıkları karar, sizin ben merkezci haliniz. Samimiyetinize onları inandırmanız gerekiyor..
AŞK: İlişkinizde coşmak size yaramıyor. Ona verdiğiniz sözleri bir an önce yerine getirmelisiniz. Sizden ilgi beklediğini unutmamalısınız..
SAĞLIK: Gittiğiniz yerde size söylenen tatlı sözlere çok çabuk kapılıyorsunuz. Bu nedenle bir çok kez kayıplar ve stresli anlar yaşıyorsunuz.

15 Ocak 2019 Cuma BAŞAK Burcu Yorumu:
İŞ:İşinizle ilgili hiçbir şeyi hafife almıyorsunuz. Bugün oldukça detaylı çalışarak sağlıklı sonuçlar almaya çalışacaksınız.Sonuç sizin lehinize gelişecek..
AŞK: O fazla ihmal edildiğini iddia ediyor, siz inkar ediyorsunuz. Oysa çalışırken zamanın nasıl geçtiğini farkında bile değilsiniz.
SAĞLIK: Öğünlerinizde hububat tarzı yiyeceklere ağırlık veriyorsunuz. Bu konuda biraz daha kendinizi frenleyin. Kilo konusunda sonradan zorlanıyorsunuz.

15 Ocak 2019 Cuma TERAZİ Burcu Yorumu:
İŞ: İlişkilerinizde sakinlikten yana olup en küçük bir karışıklıkta aklınız karışıyor. Bugün çevrenizin sorunlarıyla uğraşabilirsiniz..
AŞK: İlişkinizde kendinize yönelik yaşamak isteseniz de, sevdiğiniz kişi bu konuda şikayetçi. Çünkü o, daha çok ilgi bekliyor..
SAĞLIK: Gece yaşamınızdan hoşlanıyorsunuz. Arkadaşlarınızla akşam yemeklerinde birlikte olmak ve birer duble bir şeyler içmek iyi geliyor.

15 Ocak 2019 Cuma AKREP Burcu Yorumu:
İŞ: Baskıya gelemediğiniz gibi işinize karışan kişilere karşı tepkilisiniz. Bugün yanız kalıp ayrıntılı düşünmeye ihtiyacınız var.
AŞK: Sevdiğiniz kişi ne yapsa, sizden kaçması mümkün değil. Onun her tavrından farklı bir anlam çıkarmanız ilişkinizi olumsuz etkiliyor.
SAĞLIK: Suskun bir uyanıklığın içinde, sizin aleyhinize çalıştığını düşündüğünüz kişiye karşı kin duyguları beslemeyin.

15 Ocak 2019 Cuma YAY Burcu Yorumu:
İŞ: Çalışma hayatınızda sürekli bir şekilde yeniliğe ihtiyaç duymanız sizi farklı ve araştırmacı kılıyor. Öğrenmeyi seviyorsunuz.
AŞK:Sevdiğiniz kişi ile süren problemlerinizin altında yatan önemli bir şey yok. Siz sadece daha sabit olmalı, ve uçarılığı bırakmalısınız.
SAĞLIK: Beslenme konusunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. Her öğün yemekten vazgeçiyor sonra yeniden unutuyorsunuz.

15 Ocak 2019 Cuma OĞLAK Burcu Yorumu:
İŞ: Çalışma yaşantınızda sürekli sorumluluk yüklenmek sizi yorsa da, bundan büyük bir keyif alıyorsunuz.. Bugün daha rahat çalışmalısınız.
AŞK: Venüs gezegeninden olumlu etkiler almaya başladınız. Karşı cinsin yoğun ilgisini üzerinizde hissetmeniz gururunuzu okşuyor.
SAĞLIK: Bugünlerde sakin yapınızla dikkat çekiyorsunuz. Harcamalarınızda ailenizle ilgili harcamalarınızda artış olabilir.

15 Ocak 2019 Cuma KOVA Burcu Yorumu:
İŞ: Çevrenizi tenkit etmek konusunda biraz acele ediyor ve sonra yanıldığınızı görmek sizi üzüyor. Bugün tanışacağınız kişilere şans vermelisiniz.
AŞK: Yaşantınıza hiç kimsenin karışmasını istemiyor ve küçücük bir baskı karşısında bile kıyametleri koparıyorsunuz..
SAĞLIK: Yardımsever ve merhamet yönü ağır basan yapınızla örnek tavırlar sergiliyorsunuz. Fakat, bazen aşırı derecede kendinizi üzüyorsunuz.

15 Ocak 2019 Cuma BALIK Burcu Yorumu:
İŞ: Çalışma hayatınızda şartları kendiniz belirlemek istiyorsunuz. Oysa uyum göstermeniz gereken öyle çok olay var ki..
AŞK: İlişkinizde her şey sizin istediğiniz tarzda gitmeyebilir. Olaylara fazla hakim olmak isteyişiniz sizi olumsuz yapıyor..
SAĞLIK: Yaşamla başa çıkma konusundaki cesaret duygunuzu sürekli beslemelisiniz. Kolaylıkla yitirdiğiniz motivasyonunuzu bu şekilde regüle edebilirsiniz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.