2020 Türk Telekom (TTNET) kotalı ve kotasız internet paketleri ve fiyatları

Milyonlarca internet kullanıcısı ve yeni paket almak isteyen vatandaş tarifeleri ve paketleri merak ediyor. Türkiye'nin en popüler internet sağlayıcısı şirketi TTNET'in yeni ücretlerini öğrenmek için araştırma yapıyor. Kotalı, kotasız ve limitsiz 2020 TTNET internet kampanyaları ve tarifeleri haberimizde.

Yaşam 02.12.2019, 07:33 02.12.2019, 08:04 Hayati Kaya
2020 Türk Telekom (TTNET) kotalı ve kotasız internet paketleri ve fiyatları

Günümüz dünyasında çok önemli bir konumda bulunan internet için her yıl çeşitli kampanyalar ve tarifeler oluşturuluyor. Şirketler daha fazla kişiyi müşterisi yapabilmek adına çeşitli hız ve depolama alanı (GB) ile paketleri piyasaya sunuyor. Vatandaşlar da kendilerine en uygun fiyattaki seçeneği satın alarak evde veya iş yerinde kullanıyor. Türkiye'nin en büyük internet firması TTNET 2020 yılında kullanıcılara sunacağı hizmetlerle yine adından söz ettirecek. Yeni yılda sanal dünyaya bağlı kalmanın bedeli öğrenilmek isteniyor. Kotalı, kotasız ve limitsiz 2020 TTNET internet tarifeleri, fiyatları ve kampanyaları haberimizde yer alıyor.


Dünyaya erişimin sırrı: İnternet

Milyonlarca hatta milyarlarca insan evinde ya da farklı yerlerde online ortama bağlanıyor. Bunun sırrı ise internet. Her geçen gün daha da büyüyen imkanları ile vatandaşlara hizmet ulaşmasında yardımcı olan bağlantı ile siz de dilediğiniz paketi alabilir ve kullanabilirsiniz.

internet kullanıcısı


2020 TTNET internet paketleri ve tarifeleri (Kotalı, kotasız ve limitsiz)

Kullanmayı düşündüğünüz mekana göre TTNET'te bireysel (evde internet) ve kurumsal internet paketleri bulunmaktadır. Dilediğiniz kapsamdaki tarifeye geçiş sağlayabilir ve bağlantınızı aktifleştirebilirsiniz. Bunun için birkaç adıma ihtiyaç vardır. TTNET'in resmi sitesi üzerinden, şubelerinden veya 4440375 ile telefondan dilediğiniz paketi seçebilirsiniz.

Yalın/Alo Paket tercih edenler için kampanyaya dahil tüm paketler
50Mbps Limitsiz Fiber İnternet

129,90TL X 24 AY

100Mbps Limitsiz Fiber İnternet
159,90TL X 24 AY

8Mbps Limitsiz İnternet
74,90TL X 24 AY

12Mbps Limitsiz İnternet
84,90TL X 24 AY

16Mbps Limitsiz Ultra İnternet
94,90TL X 24 AY

Sabit Telefonu olanlar için kampanyaya dahil tüm paketler
8Mbps Limitsiz Fiber İnternet
62,90TL X 24 AY

12Mbps Limitsiz Fiber İnternet
72,90TL X 24 AY

16Mbps Limitsiz Fiber İnternet
82,90TL X 24 AY

24Mbps Limitsiz Fiber İnternet
92,90TL X 24 AY

35Mbps Limitsiz Fiber İnternet
102,90TL X 24 AY

50Mbps Limitsiz Fiber İnternet
117,90TL X 24 AY

100Mbps Limitsiz Fiber İnternet
147,90TL X 24 AY

8Mbps Limitsiz İnternet
62,90TL X 24 AY

12Mbps Limitsiz İnternet
72,90TL X 24 AY

16Mbps Limitsiz Ultra İnternet
84,90TL X 24 AY

Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli herşey dahil sabit fiyatlardır.
Online Başvurulara Özel 50 TL İndirim: Web Sitesi ya da Çağrı Merkezimiz üzerinden yapılan başvurularda 2 ay boyunca 25TL, toplamda 50TL fatura indirimi sunulur.
Her şey dahil fiyat: İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretler içerisinde; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti toplam ücreti gösterir.
150 TL Hoş Geldin İndirimi: Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek, Yılın Kampanyası'yla Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilerimize Hoş Geldin İndirimi sunulur. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 2 ay önceki diğer internet servis sağlayıcı son faturasını [email protected] adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail atmaları halinde yararlanabilirler. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlerine ek olarak aylık 30 TL (vergiler dahil) olacak şekilde ve toplam 150 TL'ye kadar (vergiler dahil) faturaya yansıtılır.
Ücretsiz Eğitim Paketleri: Yılın Kampanyası kapsamında sunulan ücretsiz eğitim paketi seçenekleri Hedefim İngilizce, Buki, TEDdy's Ready, HIZLIGO ve Kayıp Sesler Ülkesi'dir.Kampanya kapsamında 12 ay boyunca ücretsiz sunulan paketlerden sadece 1 tanesi isteğe bağlı olarak şeçilebilir.Kampanya kapsamında ücretsiz eğitim paketi yeni satış anında verilmektedir. Kampanya katılımı sonrasında Eğitim teklifleri güncel fiyat ile sunulmaktadır.Ücretsiz paketler iptal edilmediği takdirde 12 ay sonunda otomatik olarak iptal olur. Müşterinin, internet paketini iptal etmesi halinde ücresiz eğitim paketi de iptal olur ve eğitim paketinin vergili toplam fiyatı ceza olarak yansıtılır. Eğitim paketleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Kampanya avantajları
Ücretsiz olarak sunulan eğitim paketleri Tek Şifre ile web sitesi üzerinden 3 adımda aktive edilir;
1.Adım: www.vitaminegitim.com sayfasından "Türk Telekom Kullanıcı Yönetimi" seçilir,
2.Adım: Türk Telekom Kullanıcı Yönetimi sayfasında Tek Şifre bilgileri girilerek, "Devam" butonuna basılar,
3.Adım: Kullanıcı Yönetimi ekranından sahip olunan paketler görüntülenir,Kullanıcı tanımlanmamış pakete "Kullanıcı Ekle" butonu ile yeni kullanıcı tanımlanabilir.Paketlerdeki kullanıcıları değiştirmek mümkün değildir.
Ücretsiz Dijital Servisler: Kampanya ile birlikte; TT Wifi Limitsiz, Muud Premium üyelik, McAfee Total Protection 3 Lisans, TT Dijital Depo 10GB ve 24 Mbps ve üzeri tüm hızlardaki limitsiz paketlerde ek olarak Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce eğitim paketi ücretsiz sunulacaktır. Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz Dijital Servisler müşterilerimize; Muud Premium ile birlikte her ay sınırsız şarkı dinleme keyfi ve 250 şarkıyı indirme hakkı, binlerce Türk Telekom Wifi noktasında internete ücretsiz giriş imkanı, bilgisayarınızı virüslerden, casus yazılımlardan korumak için 3 adet McAfee Antivirüs Plus lisans, TT Dijital Depo 10GB ile bulut alanı ve güvenlik servisleri ve Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Eğitim Paketi hakkı sunar.
Ücretsiz Kurulum: Kampanya kapsamında modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 150 TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.
İndirimli Modem: Satış anında, kampanya kapsamında, modem 24 ay boyunca indirimli olarak aylık 8 TL taksitle sunulmaktadır. Fiber altyapısından (FTTH) yararlanan abonelere, sunulan HGW modemler için ise Abone'nin internet aboneliği devam ettiği sürece internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 6 TL modem kullanım ücreti, yansıtılır. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
İndirimli DK Paketleri: Kampanya ile birlikte Alo dakika paketleri indirimli olarak sunulmaktadır. 100DK --> 4,90 TL, 250DK --> 7,90 TL, 500DK -->9,90 TL , 1000DK --> 14,90 TL ve Limitsiz Paket 27,90 TL'dir.

Kampanya koşulları
Yılın Kampanyası 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir.​​
Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli herşey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (20 TL), Lider Kampanya kapsamında 24 ay boyunca aylık 12 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan ​16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10 TL'dir.
Kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda yer alan Alo Dakika Paketlerden birisi seçilerek Alo Paket hizmetinden yararlanılabilir.  

Paket İsmi    Paket Kampanyalı Fiyatı    Paket Tarife Fiyatı    Kampanya Süresi    İndirim Bedeli
ALO PAKET 100    4,90 TL    9 TL    24 AY    4,10 TL
ALO PAKET 250    7,90 TL    18 TL    24 AY    10,10 TL
ALO PAKET 500    9,90 TL    34 TL    24 AY    24,10 TL
ALO PAKET 1000    14,90 TL    48 TL    24 AY    33,10 TL
ALO PAKET LİMİTSİZ    27,90 TL    38 TL    24 AY    10,10 TL
Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile de yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti (aylık 20 TL) kampanya kapsamında 24 ay boyunca aylık 12 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 10 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir.
Yeni aboneliklerde alınan 264 TL bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 11 TL taksitli olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.
Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.
Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
Kampanya taahhüt süresi içinde kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilir.
Kampanya taahhüt süresi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmetlere geçilememektedir. Aksi takdirde bu durum kampanya iptali ve taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
Müşterinin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi halinde; taahhütname'nin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?