24 Eylül 2018 Pazartesi Burç Yorumları | Bugün burcunuz ne söylüyor?

Günlük hayatınıza yön verebilecek, kararlar almanızda belirleyici rol üstlenecek ve neler yaşayabileceğiniz konusunda fikir sahibi olmanızı sağlayabilecek 24 Eylül 2018 Pazartesi Burç Yorumları haberimizde yer alıyor.

Yaşam 23.09.2018, 18:33 24.09.2018, 06:32 Burak ZİHNİ
24 Eylül 2018 Pazartesi Burç Yorumları | Bugün burcunuz ne söylüyor?

Cinsiyete bakılmaksızın her insan geleceği yönünde fikir edinebilmeyi ister. Erkek olsun kadın olsun muhakkak ilerde nasıl bir durumla karşılaşacağı konusunda bilgisi olmayı arzular. Ancak bu mümkün değildir. Burç yorumları ise bu konuda insanlara yardımcı olmaktadır. Yakın veya uzun vadede alınması gereken tedbirlerden tutun da karşılaşabileceğiniz iş, aşk veya arkadaş ilişkilerine kadar pek çok konuda size yol gösterebilir. Bu sebeple hazırladığımız haberimizde internet üzerinde derlenmiş yorumları sizlerle paylaşıyoruz.

günlük burç yorumları oku

Her burcun kendisine göre farklı bir yükseleni bulunmaktadır. İnsanlar sürekli olarak 'Bugün yükselenim ne söylüyor?' ya da 'Günlük Burç Yorumu' oku şeklinde araştırmalar yapıyor.

24 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık günlük burç yorumları karşınızda. Çeşitli değerlendirmeler sonucu elde edilen bilgileri sizler için bir araya getirdik ve haberleştirdik. İş, aşk, para, sağlık ve pek çok konuda sizleri bekleyen gelişmeleri okuyabilirsiniz.

burç yorumu oku

24 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

24 Eylül 2018 Pazartesi KOÇ Burç Yorumu:
Bugün Ay çevresel ilişkilerinizde etkin olacaktır. Farklı fikirlerden yola çıkarak, yaşantınıza yeni bir yelpaze açabilirsiniz. Yenilikleri sevmeniz, tutucu çevreler tarafından hemen benimsenmiyor. İlgi odağı olmanız en yakınlarınızı bile rahatsız edebilir. Fakat, siz hiçbir şeye aldırmamayı öğrendiniz.

24 Eylül 2018 Pazartesi BOĞA Burç Yorumu:

Maddi konularda değişik doneleri araştırmaya açık bir gündesiniz. Zihinsel faaliyetlerinizin dağınık seyretmemesi için güvendiğiniz dostlarınızla çalışmanızda yarar var. Mesleki ilişkilerinizi başarılı bir şekilde ortaya koyarken, inatçı yapınızı bir kez daha vurgulayacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkileriniz güçleniyor.

24 Eylül 2018 Pazartesi İKİZLER Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerliyor ve Venüs'ün Akrep'e geçmesiyle çevre ve aşk ilişkilerinizde yaratıcı ve aktif olduğunuz bir gün. Yerinize duramıyor ve birçok alternatifin peşinde koşuyorsunuz. Özellikle katılacağınız toplantılarda duygusal yönlerinizi ortaya çıkaracak bazı olaylar yaşayabilirsiniz.

24 Eylül 2018 Pazartesi YENGEÇ Burç Yorumu:
Düşüncelerinizde iyi niyetli yaklaşımlarınızın yanlış anlaşılmasını istemiyorsunuz. Bugün zihinsel dağınıklık yaşayabilir, kendinizle ilgili kararlarınızda çevrenizden yardım bekleyebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Ay, bilinçaltınızı karışmasına neden olacaktır. Bazı olayların sizi aşmasına şaşırmamalısınız.

24 Eylül 2018 Pazartesi ASLAN Burç Yorumu:
İş yaşamınızda çevre iletişiminiz mükemmel. Özellikle disiplinli yapınızı ortaya çıkaran çalışmalar sergiliyorsunuz. Bugün partnerinizin geçmişiyle ilgili bazı konulara takıntılı olabilir ve olayları istemeden irdeleyebilirsiniz. Alınganlığınız, kişiliğinizin bir parçası haline geldi. Belli etmiyorsunuz ama doğanız gereği her şeyi gereksiz irdeliyorsunuz.

24 Eylül 2018 Pazartesi BAŞAK Burç Yorumu:
Yönetici gezegeniniz Merkür maddi konularda size bir çok fırsatı sunarken yaşam kalitenizi artırma konusunda ısrarcı yaklaşımlarınızı destekliyor. Bugün, enerjiniz yüksek. Hayallerinizin altında yatan gerçek nedenlerle baş etmesini öğreniyorsunuz. İlişkinizin sınırlarını ayarlamak sizin elinizde. Diş problemleriniz olacak.

24 Eylül 2018 Pazartesi TERAZİ Burç Yorumu:
Yönetici gezegeniniz Venüs Akrep'te ilerliyor. Duygusal ve kişisel enerjinizde artışlar var. Büyük ve kalıcı başarıları sevdiğiniz için küçük olaylara tahammülünüz yok. Dizginleri elden bırakmayarak başarınızı artırabilirsiniz. Bugün güçlü bilinçaltınızı yaşama geçirmek için başlattığınız savaştan galip çıkmak isteyebilirsiniz.

24 Eylül 2018 Pazartesi AKREP Burç Yorumu:
Venüs burcunuzda ilerliyor ve işiniz konusunda son derece hakim bir görüntü sergiliyorsunuz. Bu iyi bir yönünüz. Bu arada değişik fikirleri istemiyor görünseniz de her zaman bunlara açıksınız. Bugün Ay yaşam evinizi etkiliyor ve size derin duygular veriyor Kafanıza koyduğunuz iş konusunda, sonucuyla ilgili belirsizliklere düşmekten çekiniyorsunuz.

24 Eylül 2018 Pazartesi YAY Burç Yorumu:
İş çevresinde konuşkan kişiliğinizle sempati topluyorsunuz. Fakat alışılan iş düzenine karşı tavırlarınız bugün sizi zorlayabilir. Emir almaktan hoşlanmadığınız için size aktarılan düşüncelere hemen tepki gösterebilirsiniz. Bugün güçlü enerjiniz sayesinde hedeflerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

24 Eylül 2018 Pazartesi OĞLAK Burç Yorumu:
Maddi konularda yoğun mücadele söz konusu. Sevmediğiniz konular olmasına rağmen olaylar sizi bu noktaya çekiyor. Güveneceğiniz kişileri iyi seçin. Venüs gezegenini Akrep'te ilerlerken güçlü duygusal motivasyonlar veriyor. Yaşayacağınız olaylara kendinizi kaptırıp içsel dalgalanmalardan kendinizi korumalısınız.

24 Eylül 2018 Pazartesi KOVA Burç Yorumu:
Bugün Ay, sosyal ilişkiler evinizde ilerliyor. Çevrenize karşı kuşkulu davranıyorsunuz. Arkadaşlarınızı ve çevrenizi yargılayabiliyorsunuz. Bazı düşüncelerinizi kendinize saklamak isterken, içsel öfkelerinizi açığa çıkarabilirsiniz. Fakat işinizi ısrarcılığınızla ve konuya olan hakimiyetinizle sonuçlandıracaksınız.

24 Eylül 2018 Pazartesi BALIK Burç Yorumu:
İş ilişkilerinizde kişiliğinizin ön planda olmasına özen göstermenize rağmen kimseyi kırmadan, insanları kaynaştırmak adına bazı organizasyonlar yapıyorsunuz. Partnerinizle aranızda sezgisel bir bağ var. Fakat sizin özgürlük duygularınız çok yoğun ve baskıcı davranışlarından nefret ediyorsunuz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?