25 Ağustos 2022 Perşembe Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları

25 Ağustos 2022 Perşembe Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları
Astroloji dünyasında günlük burç yorumları en fazla ilgi gören konu ve okuyucular hayatlarına dair yaşanacakları okumak amacında. Bu sebeple de sorgulamalarda bulunuyor. 25 Ağustos 2022 Perşembe Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları haberimizde yer alıyor.

Her gün binlerce belki de milyonlarca insanın ilgi alanı olduğu astroloji ve günlük burç yorumları takip edilerek okunmak isteniyor. Hem Türkiye'de hem de dünyada neler yaşanacağına, bu yaşananların ise iş, para ve aşk alanlarında nasıl bir etki göstereceği merak edilerek araştırılıyor. Özellikle kadınların alaka gösterdiği günlük burç yorumları ile karşınıza çıktığımız haberimizde tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki haberimizde yer alan burç yorumları farklı internet sitelerinden derlemelerdir. Okuyucularımıza iyi günler dileriz. İnternet üzerindeki yorumlar üzerinden derlenen burçlarla ilgili olarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 25 Ağustos 2022 Perşembe Burç Yorumları bu sayfada yer almaktadır. Hayatınızda sizce nasıl değişiklikler yaşanacak? İyi günler dileriz.
 günlük burç yorumları oku


Gün boyunca oldukça hassas olabiliriz, özellikle sabah saatlerinde nostaljik hissedebilir, eski dostlarımızı görmek isteyebiliriz. Gün içinde hassasiyetimizin giderek artabilir, sevdiklerimiz için fedakarlıklar yapabiliriz. Sezgilerimizin gayet güçlü olduğu bugün ruhsal iniş çıkışlar yaşamaya açığız. Yardımlaşmak, meditasyon yapmak ve dua etmek için uygun bir gün. Gece yarısına doğru bu naif tavrımızdan eser kalmayabilir, hayatın gerçekleri ile yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Doğum tarihinize göre hangi burçsunuz?
21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasına doğanlar Koç Burcu olurlar
21 Nisan – 21 tarihleri arasına doğanlar Mayıs Boğa Burcu olurlar
22 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasına doğanlar İkizler Burcu olurlar
22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasına doğanlar Yengeç Burcu olurlar
23 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasına doğanlar Aslan Burcu olurlar
25 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasına doğanlar Başak Burcu olurlar
23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasına doğanlar Terazi Burcu olurlar
24 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasına doğanlar Akrep Burcu olurlar
23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasına doğanlar Yay Burcu olurlar
22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasına doğanlar Oğlak Burcu olurlar
21 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasına doğanlar Kova Burcu olurlar
19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasına doğanlar Balık Burcu olurlar


25 Ağustos 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos 2022 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:

Sevgili Koç; bugün sevdiğin kişi, eşin, ortağın veya iş birliği içinde olduğun kişilerden beklentilerin yüksek olabilir. Onların sana her zamankinden fazla anlayış göstermesini bekleyebilirsin. Yurt dışı işlerin, yolculukların veya anlaşmalarınla ilgili ileriye dönük planlar yapabilirsin. Ayrıca bugün ertelediğin işlerini tamamlamak için harekete geçebilirsin.
 

25 Ağustos 2022 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:

Sevgili Boğa; bugün tembellik etmek isteyebileceğin gibi seni rahatlatacak terapi ve bakımlar yaptırmaya meyilli olabilirsin. Gün içinde yapman gereken görev ve sorumluluklar sana yük gibi gelebilir. Ama yine de sevdiklerinle aranın bozulmaması için gerekli iş birlikçi tavrı sergileyebilir, uyum içinde kalabilirsin.

25 Ağustos 2022 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:

Sevgili İkizler; keyiflerinde aşırıya kaçabileceğin enerjiler altındasın. İlişki ve iş birliklerinde şans senden yana olabilir. Yeni tanışmalar yaşayabileceğin gibi var olan beraberliğinle ilgili ileriye dönük bir karar alman da mümkün olabilir.  Henüz çözümlenememiş bir ailevi konu ile ilgili yöntem geliştirmen beklenebilir.

25 Ağustos 2022 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:

Sevgili Yengeç; seni yoran ve üzerinde baskı yaratan ilişkilere dair bir konuyu yakınlarınla paylaşarak ve onlardan destek alarak çözümleyebilirsin. Evine yeni eşyalar alabileceğin gibi dekorasyon değişikliği yapmak isteyebilirsin. İptal edilmiş bir yolculuk veya sonuçlanmamış bir sözleşmeyle alakalı yeni gelişmelerle karşılaşabilirsin.

25 Ağustos 2022 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:

Sevgili Aslan; bugün uzun zamandır mesafe içinde olduğun yakınlarınla iletişimin artabilir, onlarla pek çok şeyi paylaşabilirsin. Ufkunu açacak ve keyif alacağın bir yolculuk planı yapabilir, üzerinde çalıştığın bir projeyle alakalı olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Ancak yerine getirebileceğinden fazla sorumluluk almamanda, tutamayacağın sözler vermemende fayda var.

25 Ağustos 2022 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:

Sevgili Başak; zihninde kurguladığın düşünceleri bugün çevrendekilerle paylaşmana eğiliminde olabilirsin. Kazançlarını iyileştirecek bazı iş birliklerine açık olduğun bir gündesin. Kişisel bakımın ya da planladığın yolculuklar için bütçeni aşan harcamalar yapabilirsin.

25 Ağustos 2022 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:

Sevgili Terazi; güne beklentilerini yüksek tutarak ve oldukça iyimser başlayabilirsin. Bu pozitif tavrını başkalarına da yansıtman işlerinin akıcı ilerlemesine yardımcı olabilir. Ertelediğin bir yolculuğa çıkabilir, pürüz yaşadığın bir anlaşma veya katılmak istediğin bir eğitimle alakalı harekete geçebilirsin.

25 Ağustos 2022 Perşembe AKREP Burç Yorumu:

Sevgili Akrep; yakın çevren, kardeşlerin veya üzerinde baskı hissettiğin bir konuyu zihninde enine boyuna masaya yatırabilirsin. Ancak zaman zaman düşüncelerinin sınırları zorlayacağını unutmamalı, beklentilerini yüksek tutup hayal kırıklığına uğramamalı ve hiçbir şeyin motivasyonunu düşürmesine izin vermemelisin.

25 Ağustos 2022 Perşembe YAY Burç Yorumu:

Sevgili Yay; bugün kazançlarınla alakalı koşullarında değişim yaratacak beklentiler içinde olabilirsin. Bunun için hedeflerine ulaşmana imkân sağlayacak kişi veya gruplarla iletişime geçebilirsin. Deneyimlerini ve yeteneklerini doğru kullandığın takdirde iletişimde olduğun kişilerle anlaşma sağlaman mümkün görünüyor.

25 Ağustos 2022 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:

Sevgili Oğlak; bugün kariyerinle ilgili beklentilerin oldukça yüksek olabilir. Yeni iş birlikleri imzalayabileceğin gibi sana ufuk açacak ve yeni imkanlar sağlayacak projelerde de yer alabilirsin. Evinle ve ailenle ilgili zihnini kurcalayan bir konu çözüme ulaşabilir. Tavırlarında kontrolü elden bırakmamalı ve kendi kendinin düşmanı olmamaya dikkat etmelisin.

25 Ağustos 2022 Perşembe KOVA Burç Yorumu:

Sevgili Kova; fazla iyimser bir bakış açısıyla ve taviz vermeye açık bir ruhla güne başlayabilirsin. Ekip çalışmalarında seni kısıtlayan pürüzleri ortadan kaldırman sayesinde işlerin daha akıcı ilerleyebilir, motivasyonun daha da artabilir. Gün içinde arkadaşlarınla keyif alacağın programlar yapabilir, zamanını güzel değerlendirebilirsin.

25 Ağustos 2022 Perşembe BALIK Burç Yorumu:

Sevgili Balık; duygularında iniş çıkışlı bir gün yaşaman muhtemel. Esnek kalmak ve iş birlikçi olmak isterken bazı şeylerin kontrolünü elden kaçırabilirsin. İş hayatın veya aile yaşamında sana yük gibi gelen sorumlulukları, bugün daha rahat aşmana imkan sağlayacak maddi destekleri bulabilirsin.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.