28 Haziran 2022 Salı Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burç yorumları

Astroloji dünyasında günlük burç yorumları en fazla ilgi gören konu ve okuyucular hayatlarına dair yaşanacakları okumak amacında. Bu sebeple de sorgulamalarda bulunuyor. 278 Haziran 2022 Salı Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları haberimizde yer alıyor.

Yaşam 27.06.2022, 06:01 28.06.2022, 06:04 Burak ZİHNİ
28 Haziran 2022 Salı Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burç yorumları

Her gün binlerce belki de milyonlarca insanın ilgi alanı olduğu astroloji ve günlük burç yorumları takip edilerek okunmak isteniyor. Hem Türkiye'de hem de dünyada neler yaşanacağına, bu yaşananların ise iş, para ve aşk alanlarında nasıl bir etki göstereceği merak edilerek araştırılıyor. Özellikle kadınların alaka gösterdiği günlük burç yorumları ile karşınıza çıktığımız haberimizde tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki haberimizde yer alan burç yorumları farklı internet sitelerinden derlemelerdir. Okuyucularımıza iyi günler dileriz. İnternet üzerindeki yorumlar üzerinden derlenen burçlarla ilgili olarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 28 Haziran 2022 Salı Burç Yorumları bu sayfada yer almaktadır. Hayatınızda sizce nasıl değişiklikler yaşanacak? İyi günler dileriz.

günlük burç yorumları oku
 

Astroloji nedir?

Astroloji hemen hemen insanlık tarihi kadar eski bir kehanet sistemidir. Her ne kadar son yüzyılda genel Astroloji anlayışı biraz değişmiş ve Astroloji'ye bilimsel bir görünüş verilmeye çalışılmışsa da Astroloji temelde bir kehanet, gelecekten haber verme sistemidir. Geniş anlamdaysa Astroloji insanın evren ve kozmik güçlerle olan ilişkilerini inceleyen, başarı ve başarısızlık oranlarını, hangi konularda şanslı, hangilerinde şanssız olduğunu anlamaya çalışan, hangi dönemlerde ne gibi kozmik etkiler altında kalarak, nelere uygun olduğunu araştıran bir sanattır ve bu sanat, Güneş Sistemi'mizdeki gezegenlerin, uydumuz Ay'ın, Güneş'in,a Güneş Sistemi'mizin çevresinde bulunan takım yıldızların ya da başka bir ifadeyle burçların içindeki haraketlerini ve birbirleriyle olan ilişkilerini inceleyerek çalışan bir sistemdir.

Her gün binlerce hatta milyonlarca insanın merak ettiği, sakız kağıtlarında dahi umut aradığı günlük burç ve fal yorumlarını sizler için derledik. Burcunuza göre olan yorumları usta astrologlardan derleyip sunma imkanı sunduğumuz haberimizde tüm bilgileri bulabilirsiniz. Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları nasıl oluştu?

Google üzerinde en çok aranan terimlerden olan günlük burç yorumları artık Gazete Damga aracılığı ile önünüze geliyor. Usta isimlerin geleceğe yönelik yaptığı yorumların derlendiği haberimizde burcunuzla ilgili her şeyi öğrenebilir ve günlük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz. Gündelik hayatınızdan iş ve aşk hayatınıza, ikili ilişkilerden ekonomik durumunuza kadar pek çok konuda yapılan internet yorumlarını sizler için bir araya getirdik. İşte 28 Haziran 2022 Salı günlük burç yorumları nasıl oluştu? İşte detaylar...

28 Haziran 2022 Salı Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır.

burç yorumları oku 

28 Haziran 2022 Salı Günlük Burç Yorumları


28 Haziran 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün çok yoğun bir tempo içinde olabilir, birikmiş işleri tamamlamak için kendini yıpratarak çalışabilirsin. Ayrıca sağlığınla ilgili üstünde durmadığın şikayetlerini artık ciddiye alarak tedaviye yönelmelisin. Çok hızlı ama bir o kadar da duygusal kararlar almaya meyillisin.


28 Haziran 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; özellikle sabah saatlerinde tatilden yeni çıkmış olmanın rehaveti içinde olabilirsin. Fakat sonrasında çalışmaya, sorumluluk üstlenmeye ve üretkenliğe devam edeceksin. Anlaşma ve toplantılardan hızlı sonuç alabilir, ani yolculuk gerektiren durumlarla karşılaşabilirsin.


28 Haziran 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; hem evin düzenine hem de iş hayatına yetişmeye çalışmanın telaşını yaşayabilirsin. Bugün ticari ve ekonomik konularla ilgili kararlar almadan önce acele etmemeli, detaylı hesaplar yaparak girişimlerde bulunmalısın. Yeni başlangıçlara hazır olduğun bir dönemdesin.


28 Haziran 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; güne seni kaygılandıran düşüncelerle başlayabilirsin. Oldukça hızlı hareket etmeni gerektiren olaylarla karşılaşabilir, bazı konularda hazırlıksız yakalanabilirsin. Yoğun görüşme ve iletişim trafiği içinde ağzından istemediğin sözleri kaçırabilirsin.


28 Haziran 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; son günlerde bütçeni aşmış olabilirsin. Bugün yeniden hesap kitap yapman ve detaylı bir program çıkarman gerekebilir. Kulağına gelen bazı haberler olayları kendi üstüne alınmana ve kırılmana neden olabilir. Çevrenden soyutlanıp, biraz içe kapanarak, geri plana çekilebilirsin.


28 Haziran 2022 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; burcunda ilerlemeye başlayan Ay; tekrar kontrolü ele alarak yoğun bir tempo içine gireceğine işaret ediyor. Her şeyi yerli yerine oturtmaya çalışırken biraz yorulabilirsin. Sevdiklerinden ya da dostlarından duydukların seni beklenmedik kararlar almaya itebilir.


28 Haziran 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün içsel sorgulamalar içine girebilir, nerede yanlış yaptığını bulmaya çalışabilirsin. İş ve sosyal yaşamında hızla gelişen olayları tedirginlikle izleyebilir bir yandan da arka planda kalarak kontrol etmeye çalışabilirsin. Beklenmedik bir terfi ya da yer değişikliği yaşanabilir.


28 Haziran 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; grup çalışmaları, ekip işleri veya bağlı olduğun dernek faaliyetleri gündemini meşgul edebilir. Hazırlıksız yakalandığın konularda kararlar alman içinin huzursuz olmasına neden olabilir fakat üstüne düşen görevleri yerine getirirsen gönül rahatlığıyla girişimlerde bulunabilirsin.


28 Haziran 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün telaşla birçok işi birden halletmeye çalışabilir, birikmiş sorunlara çözüm üreterek zamanını en verimli haliyle kullanabilirsin. Yalnız krizlerden kurtulmak için aldığın kararlar tamamen duygusal olabilir, objektif olmaktan uzaklaşarak kendini kandırmış olabilirsin.

28 Haziran 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; karşındakilerin düşüncelerine ve kararlarına yeteri kadar duyarlılık göstermediğin düşünülebilir. Onların duygusal bakış açısı seni rahatsız etse de kırıcı olmamalısın. Bugün çok ince hesaplar yapman detaylarda boğulmana ve gereksiz yorulmana neden olabilir.


28 Haziran 2022 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; duygusal paylaşımlardan yana endişeli ve kaygı içinde olabilir, kendini rahat ifade edemeyebilirsin. Özgürlüğünün ve bireyselliğinin kısıtlandığını düşünebilir, sen herkese yardım ederken onların yardım etmediğini düşünebilirsin. Finansal alanda adımlarını akılcı ve hesaplı atmaya bakmalısın.


28 Haziran 2022 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; karşıt burcunda ilerleyen Ay nedeniyle başkalarına bağlı olma durumundasın. Kararsız ve hayalci tavırların karşındakiler tarafından eleştiriye uğramana neden olabilir. Sevdiklerini memnun etme çabası içine girmen kendini yıpratmana yol açabilir.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?