3 Ekim 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları | İş, aşk, para ve sağlık falı değerlendirmeniz

Bugün alabileceğiniz kararlarla hayatınıza yön vermek, farklı bir yaşama başlamak ve ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız 3 Ekim 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.

Yaşam 02.10.2018, 06:30 03.10.2018, 06:31 Burak ZİHNİ
3 Ekim 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları | İş, aşk, para ve sağlık falı değerlendirmeniz

3 Ekim 2018 Çarşamba Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor. Siz değerli okuyucularımız için bir araya getirilen burç yorumları hakkında sizlerin de yorumlarını bekliyoruz.

günlük burç yorumları oku

Doğum tarihinize göre hangi burçsunuz?
21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasına doğanlar Koç Burcu olurlar
21 Nisan – 21 tarihleri arasına doğanlar Mayıs Boğa Burcu olurlar
22 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasına doğanlar İkizler Burcu olurlar
22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasına doğanlar Yengeç Burcu olurlar
23 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasına doğanlar Aslan Burcu olurlar
24 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasına doğanlar Başak Burcu olurlar
23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasına doğanlar Terazi Burcu olurlar
24 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasına doğanlar Akrep Burcu olurlar
23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasına doğanlar Yay Burcu olurlar
22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasına doğanlar Oğlak Burcu olurlar
21 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasına doğanlar Kova Burcu olurlar
19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasına doğanlar Balık Burcu olurlar

burç yorumları oku

3 Ekim 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

3 Ekim 2018 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:
İlişkilerinizde uyum aradığınız bir gün. Sıcak ve yaratıcı yönlerinizi içinizde saklıyor ve partnerinizden sizi keşfetmesini bekliyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Mars'ın geri hareket etmektedir. Parasal konularda dikkatli davranmalı ve finans konularını yeniden gözden geçirmelisiniz. Duygusal ilişkinizin keyfini çıkarmaya bakın.


3 Ekim 2018 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:
Mars burcunuzda geri hareketine bakıyor. Kendinizle ilgili yeni atılımlar yapmak istemeniz son derece doğal. Çünkü bulunduğunuz şartlardan sıkıldınız ve daha fazlasının hak ettiğinizi düşünüyorsunuz. Bugün enerjinizi doğru kullanmalı ve var olan şartlarınızı yeniden düzenlemelisiniz. Beklentilerinize mola vermekte fayda var.


3 Ekim 2018 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:

Size ters gelen bir şey, sabırlı olmak. Fakat düşüncelerinizi tekrar mantık süzgecinden geçirmenizde fayda var. Ay kombinasyon burcunuz Terazi'de ilerlerken, aşk yaşantınızla ilgili olumlu gelişmeler mevcut. Partnerinizle birlikte katılacağınız toplantılarda duygu birliği ederek, aynı düşünceler içinde olmanız beraberliğinizi güçlendiriyor.


3 Ekim 2018 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:
Enerjinizin sizi motive ettiği bir gün içindesiniz. Ay, aile ve evle ilgili duygusal birlik içinde olmanıza rağmen, kendinize zaman ayıramamaktan yakınıyorsunuz. Mars'ın arkadaşlık evinizdeki geri hareketi, bazı görmek istemediğiniz fırsatları dostlarınız sayesinde size sunacaktır. İnatçı olduğunuz zaman çok şey kaybediyorsunuz. Finans konularında zorlanabilirsiniz.


3 Ekim 2018 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:
Gücünün farkında olmanıza rağmen, temkinli olmanızda yarar var. Kariyerinizle ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Tepe evinize Mars'ın geri hareketi, yapmayı düşündüğünüz konularda enerjinizi kısıtlayabilir veya önünüze bazı engeller çıkarabilir. Siz, sadece emin olduğunuz konularda konuştuğunuz için, olayları çabuk bertaraf edeceksiniz.


3 Ekim 2018 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:
Beklediğiniz teklifler konusunda ısrarcı yaklaşımlarınızın çevrenizi ve sizi zor durumda bırakması canınızı sıkabilir. Enerjinizin düşük olduğu bir zaman süreci içindesiniz. İdealleriniz konusunda daha fazla ısrar etmek yerine bulunduğunuz şartları güzelleştirmenin yolunu bulmalısınız. Maddi konularda sorunlar yüzünden huzursuzluk duyabilirsiniz.


3 Ekim 2018 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:
Ay ve Jüpiter burcunuzda ilerlerken, size olumlu uyumlar sağlıyor. Birlikteliğinizde sizinle ilgili önemli değişimler söz konusu olacak. Dostlarınızdan alacağınız desteğin size sunacağı artıları birleştirecek ve yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız. Güven duygunuzun ve güzel duygularınızı kişiliğinizde birleştirebiliyorsunuz.


3 Ekim 2018 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:
Karşıt burcunuzda Mars gezegeni geri hareketine başlamasıyla, ilişkinizi yeniden irdelemeniz konusunda size bazı fırsatlar sunmaktadır. Karşılıklı konuşmalarınızda birbirinizi kırmamalı ve kapasitenizin üstünde konuların çözümüne girmemelisiniz. Bildiğiniz konulardan taviz vermediğiniz için, aranızdaki pürüzlerin çıkmasını önleyemiyorsunuz.

3 Ekim 2018 Çarşamba YAY Burç Yorumu:
Çevrenizden ilginç teklifler alabilirsiniz. Bugün yapılması gereken öyle çok işiniz var ki, onları doğru bir planla oturtmalısınız. İyi niyetli ve ilginç dost teklifleri arasında kalabilirsiniz. Tercih hakkınızı kullanırken, duygularınızdan çok akılcı olmaya çalışmanız, sizin farklı yönleriniz de ortaya koyacaktır. Bir arkadaşınızın evlilik törenine katılabilirsiniz..

3 Ekim 2018 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:
Sosyal ilişkilerinizde yaratıcı ve yapıcı tavırlarınızla ilgi odağı olmanıza rağmen, sizin her şeyi ayrıntılı bir şekilde planlamanız kolay bir şey değil. Bugün geri giden Mars sayesinde, kaçırdığınız fırsatların karşınıza çıkmasıyla aklınız karışabilir. Olumsuzlukların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyecek kadar mantıklı davranacaksınız.

3 Ekim 2018 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:
Özgürlüğünüzü en iyi şekilde yaşayan bir kişi olarak, yaşantınızla ilgili yeni bir arayış içine girmiş bulunuyorsunuz.Ele aldığınız konularda çabuk tatmin sağladığınız için, yenilikler konusunda aceleci tavırlar sergiliyorsunuz. Bugün seyahat planları içinde olabilir ve uyum sağlayacağınız dostlarınızla birlikte olmak isteyebilirsiniz.

3 Ekim 2018 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:
Duygularınızda yaşadığınız karmaşalardan kurtulmak istiyorsanız, yeniliklere daha cesur bir şekilde bakmalısınız. Bugün sezgilerinizin yanılmadığını görmek, sizi olumlu etkileyecektir. Yatırım ve finans konularında aldığınız duyumların doğru çıktığını görmek, sizi olumlu bir şekilde rahatlatacaktır. Kendinize olan güveniniz artıyor.


 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?