3 Eylül 2022 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları

3 Eylül 2022 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları
Astroloji dünyasında günlük burç yorumları en fazla ilgi gören konu ve okuyucular hayatlarına dair yaşanacakları okumak amacında. Bu sebeple de sorgulamalarda bulunuyor. 3 Eylül 2022 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları haberimizde yer alıyor.

Her gün binlerce belki de milyonlarca insanın ilgi alanı olduğu astroloji ve günlük burç yorumları takip edilerek okunmak isteniyor. Hem Türkiye'de hem de dünyada neler yaşanacağına, bu yaşananların ise iş, para ve aşk alanlarında nasıl bir etki göstereceği merak edilerek araştırılıyor. Özellikle kadınların alaka gösterdiği günlük burç yorumları ile karşınıza çıktığımız haberimizde tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki haberimizde yer alan burç yorumları farklı internet sitelerinden derlemelerdir. Okuyucularımıza iyi günler dileriz. İnternet üzerindeki yorumlar üzerinden derlenen burçlarla ilgili olarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 3 Eylül 2022 Cumartesi Burç Yorumları bu sayfada yer almaktadır. Hayatınızda sizce nasıl değişiklikler yaşanacak? İyi günler dileriz.
 günlük burç yorumları oku


Gün boyunca oldukça hassas olabiliriz, özellikle sabah saatlerinde nostaljik hissedebilir, eski dostlarımızı görmek isteyebiliriz. Gün içinde hassasiyetimizin giderek artabilir, sevdiklerimiz için fedakarlıklar yapabiliriz. Sezgilerimizin gayet güçlü olduğu bugün ruhsal iniş çıkışlar yaşamaya açığız. Yardımlaşmak, meditasyon yapmak ve dua etmek için uygun bir gün. Gece yarısına doğru bu naif tavrımızdan eser kalmayabilir, hayatın gerçekleri ile yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Doğum tarihinize göre hangi burçsunuz?
21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasına doğanlar Koç Burcu olurlar
21 Nisan – 21 tarihleri arasına doğanlar Mayıs Boğa Burcu olurlar
22 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasına doğanlar İkizler Burcu olurlar
22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasına doğanlar Yengeç Burcu olurlar
23 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasına doğanlar Aslan Burcu olurlar
3 Eylül – 23 Eylül tarihleri arasına doğanlar Başak Burcu olurlar
23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasına doğanlar Terazi Burcu olurlar
24 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasına doğanlar Akrep Burcu olurlar
23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasına doğanlar Yay Burcu olurlar
22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasına doğanlar Oğlak Burcu olurlar
21 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasına doğanlar Kova Burcu olurlar
19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasına doğanlar Balık Burcu olurlar


3 Eylül 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

3 Eylül 2022 Cumartesi KOÇ Burç Yorumu:

Sevgili Koç: sosyal ortamında ve arkadaşlık ilişkilerinde hareketlilik yaşayabileceğin bir gündesin. Geleceğe dair ideallerini gerçekleştirmek, hedeflerine varmak için iş birliklerinin desteğini alabilirsin! Ancak eski aşklarından gelen haberler kafanı karıştırabilir ya da geçmişteki bir mücadele yeniden başlayabilir.

3 Eylül 2022 Cumartesi BOĞA Burç Yorumu:

Sevgili Boğa; bugün sosyal yaşamınla aile ilişkilerini dengelemekte zorlanabilirsin. Ailene önceden verdiğin bir söz ya da beklenmedik misafirlerin çıkagelmesi, planlarını bozup gerilmene yol açabilir. Çatışmayı büyütmemek için uyum sağlamış gibi görünsen de konuyu tamamen hasır altı yapamayıp, dilini tutmakta zorlanabilirsin.

3 Eylül 2022 Cumartesi İKİZLER Burç Yorumu:

Sevgili İkizler; bugün iletişim trafiğin çok hızlanabilir, özellikle aşk ilişkilerinde fırsatlarla karşılaşabilir, seni mutlu edecek konuşmalar yapabilirsin. Fakat verilen sözler ve vaatler uzun vadede geçerli olmayabilir. Özellikle sosyal medyada fazla zaman geçirmen ilişkilerinin bozulmasına ve kırıcı tartışmaların yaşanmasına neden olabilir.

3 Eylül 2022 Cumartesi YENGEÇ Burç Yorumu:

Sevgili Yengeç; ekonomik konularda hareketlilikler yaşayabilir, risk içeren girişimlerde bulunabilirsin fakat fırsat olarak gördüğün konular kayıplara neden olabilir, dikkatli olmalısın. Önceden yaptığın harcamalar borç alacak dengeni bozarak bir süreliğine planlarını ertelemene ya da bütçenin tamamen bozulmasına yol açabilir.

3 Eylül 2022 Cumartesi ASLAN Burç Yorumu:

Sevgili Aslan; yorucu geçen birkaç günün ardından artık yakın ilişkilerine odaklanabilirsin. Fakat senin beklentilerinle onlarınki uyuşmadığından tam olarak keyif aldığın alanlara yönelemeyebilirsin. Arkadaşlarınla organizasyonlar yapabilir, kendini rahatça ifade edebilirsin.

3 Eylül 2022 Cumartesi BAŞAK Burç Yorumu:

Sevgili Başak; bugün yoğun ve yorucu bir tempo seni bekliyor olabilir. Kendi keyif ve zevklerinden feragat ederek çevrendekileri memnun etmeye çalışabilir, misafir ağırlayacağın organizasyonlar yapabilirsin. Düşüncelerini kendine saklamaya çalışman seni zorlayabilir.

3 Eylül 2022 Cumartesi TERAZİ Burç Yorumu:

Sevgili Terazi; arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle bir arada olmaktan keyif alacağın bir gündesin ancak bugün eski sorunları tekrar gündeme getirmen bir anda çatışmalara ve mutluluğunun bozulmasına yol açabilir. Kendini ifade ederken sözlerine dikkat etmeli, kırıcı olmamalısın.

3 Eylül 2022 Cumartesi AKREP Burç Yorumu:

Sevgili Akrep; bayramın sonuna yaklaşırken küskünleri barıştırmak isteyebilirsin. Ailenle birlikte zaman geçirirken aklın başka yerde kalabilir, keyif aldığın ortamlarda bulunmak isteyebilirsin. Bugün bazı sırlar veya gizli konular açığa çıkabilir, eski günler yad edilebilir.

3 Eylül 2022 Cumartesi YAY Burç Yorumu:

Sevgili Yay; bugün aldığın haberler beklentilerini karşılamayabilir ya da gideceğin yerlere geç kalmanın tedirginliğini yaşayabilirsin. Yolculuklarda karşılaşacağın aksilikler canını sıksa da moralini bozmadan alternatif yollar deneyebilirsin. Görüşlerini açıklarken fazla açık sözlü olma ihtimalin, kırıcı olmana yol açabilir. Ölçüyü elden bırakmamana fayda var.

3 Eylül 2022 Cumartesi OĞLAK Burç Yorumu:

Sevgili Oğlak; tatilin sonuna doğru aklın yine işlere ve parayla ilgili konulara kayabilir. Bugün beğendiğin bir şeyi almak ya da keyfin için harcama yapmak seni biraz zorlayabilir, kararsız kalabilirsin. Eski bir borç alacak meselesi tekrar gündeme gelebilir ya da tamamen kapanan borcunla derin bir nefes alabilirsin.

3 Eylül 2022 Cumartesi KOVA Burç Yorumu:

Sevgili Kova; son günlerdeki yorgunluğun ve keyifsizliğinden sonra bugünü tamamen kendine ayırmak, istek ve taleplerini gerçekleştirmek için harekete geçmek isteyebilirsin. Gerçi yakın ilişkide olduğun kişiler biraz canını sıkabilir, sana eski defterleri hatırlatabilir. Sakin kalmaya özen göstermelisin.

3 Eylül 2022 Cumartesi BALIK Burç Yorumu:

Sevgili Balık; bugün senin için gerilimli ve rekabet dolu bir gün olabilir. Görüş ve düşüncelerini kabul ettirmek için mücadele ederken akrabalarının ve yakınlarının engelleriyle karşılaşabilirsin. Yalnızlığa ihtiyaç duyabilir, ilişkilerine biraz mesafeli durmak isteyebilirsin.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.