Numan Kurtulmuş'tan 'Kadir Şeker' açıklaması

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Konya'da Özgür Duran'ı sevgilisi Ayşe D.'yi döverken engellemek isterken yaşanan arbedede kalbinden bıçaklayarak, ölümüne neden olan Kadir Şeker ile ilgili, "Adaletin yerini bulmasını temenni ediyoruz" dedi.

Gündem 14.02.2020, 18:02
Numan Kurtulmuş'tan 'Kadir Şeker' açıklaması

Kurtulmuş, gazetecilerin sorusu üzerine, Konya'da Özgür Duran'ı iddiaya göre, sevgilisi Ayşe D.'yi döverken engellemek istediği sırada çıkan arbedede kalbinden bıçaklayarak, ölümüne neden olan Kadir Şeker ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Soruşturmanın devam ettiğini belirten Kurtulmuş, "Türkiye'nin çok hassas bir şekilde takip ettiği dava olacaktır. Adaletin yerini bulmasını biz de temenni ediyoruz. Tabi soruşturma aşamasında olan bir konu hakkında 'Şöyledir, böyledir' diyerek bir şeyler söylemenin doğru olmadığı kanaatindeyim. Ama bütün Türkiye hassasiyetle buradan adaletin gerçekleşmesini ve gerçekten birisine yardım ederken bu sonuçla karşılaşan Kadir'in bu yargılamada bir şekilde kurtulmasını bekliyor. Dolayısıyla soruşturma devam ediyor, vakit var. Bu soruşturma bir süreç alacaktır" diye konuştu.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?