Sedat Peker: Alaattin Çakıcı ile kavga olmayacak diye 17 yıl önce yemin ettik

Sedat Peker, infaz yasası kapsamında tahliye edilen Alaattin Çakıcı ile görüşmesini doğrulayarak şunları söyledi: "Biz 17 sene önce Alaattin Abi'yle Kur'an-ı Kerim'e el basarak yaşadığımız sürede birbirimize düşman olmayacağız diye yemin ettik"

Gündem 13.05.2020, 15:38 13.05.2020, 15:43
Sedat Peker: Alaattin Çakıcı ile kavga olmayacak diye 17 yıl önce yemin ettik

Yeni infaz yasası kapsamında tahliye edilen Alaattin Çakıcı ile aralarında husumet olduğu iddia edilen Sedat Peker arasında sürpriz bir görüşme gerçekleştiği iddia edilmişti.

Konuyla ilgili Sedat Peker cephesinden sürpriz bir açıklama geldi.

"17 sene önce Alaattin abiyle Kur'an-ı Kerim'e el bastık"
Alaattin Çakıcı ile görüştüğünü doğrulayan Sedat Peker, "Biz 17 sene önce Alaattin abiyle Kur'an-ı Kerim'e el basarak yaşadığımız sürede birbirimize düşman olmayacağız diye yemin ettik. Hapisten çıktıktan sonra kendisini aradım. O da bu son dönemlerdeki video olaylarıyla ilgili 'namuslu şerefli insanlar bu şekilde videolar çekip insanlara bu şekilde iğrenç konuşmalar yapmazlar' dedi.

Bana kendimi üzmemem gerektiğini, yaşça benden büyük olduğunu ve benim için elinden gelen bir şey olursa yapacağını söyledi. Ben de kendisine teşekkür ettim. Kendisine kısa sürede kendisini toparlaması temennisinde bulundum" şeklinde konuştu.

Atilla Yıldırım devreye girdi
Sedat Peker ve Alaattin Çakıcı'nın barışmasında 25 yıldan uzun süredir Çakıcı ve Peker'in arkadaşı olan Trabzonspor'un eski yönetilerinden Atilla Yıldırım'ın devreye girdiği öğrenildi.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138