6 Kasım Cuma İstanbul Sultangazi'de sular ne zaman gelecek? Cebeci Mahallesi su kesintisi

İstanbul iline bağlı Sultangazi ilçesi sınırlarında bulunan Cebeci Mahallesi'nde dün akşamdan bu yana su kesintisi yaşanıyor. Binlerce vatandaşın yaşadığı mahallede çok sayıda kişi durumu öğrenmek adına araştırmalarda bulunuyor. Peki, 6 Kasım Cuma İstanbul Sultangazi'de sular ne zaman gelecek? Cebeci Mahallesi su kesintisi ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

İstanbul Haberleri 06.11.2020, 08:29 06.11.2020, 08:40 Burak ZİHNİ
6 Kasım Cuma İstanbul Sultangazi'de sular ne zaman gelecek? Cebeci Mahallesi su kesintisi

İstanbul'da ikamet eden milyonlarca vatandaş evlerinde ve iş yerlerinde suların kesilmesiyle büyük bir mağduriyet yaşıyor. Birçok iş yapılamıyor. Bu sebeple de suların gitmesini istemiyorlar. Ancak İSKİ'ye bağlı ekipler planlı ya da plansız şekilde gerçekleşecek su kesintileri için arıza kesinti duyurularıyla vatandaşları bilgilendirerek zararı en minimum seviyeye çekmeye çalışıyor. Bugün su kesintisi yaşanan yerlerden biri de Sultangazi. Peki 6 Kasım Cuma Sultangazi'de sular ne zaman gelecek? Detaylar haberimizde.


 

Sultangazi'de sular ne zaman gelecek?

İSKİ'den yapılan açıklamaya göre dün akşam saatlerinde başlayan su kesintilerinin bugün 11.30 civarında sona ereceği duyuruldu. Ana isale hattı yenilemesi sebebiyl gerçekleşen kesinti Cebeci Mahallesi'ni etkiledi.


 

Arıza Kesinti
İlçe : Sultangazi
Etkilenen Mahalleler : Cebeci Mah
Arıza Sebebi : 100 Mm Çaplı Şebeke Hattı Arızası
Başlama Tarihi : 05.11.2020 21:31
Bitiş Tarihi : Çalışmanın tahmini olarak 6.11.2020 tarihinde saat 11:30 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.
Yorumlar (0)