Büyükçekmece'de havai fişekler patlatılıyor

Son günlerde Sakarya'da üst üste patlamaların meydana geldiği fabrikalarda askerlerimiz şehit düşmüş ve bazı vatandaşlarımız da hayatını kaybetmiş ya da yaralanmıştı. Devletin her kademesinden olaya tepki gelirken Büyükçekmece'de bu gece havai fişekler patlatıldı.

İstanbul Haberleri 12.07.2020, 23:20 Burak Zihni

Türkiye'nin gündemine oturan havai fişek ile ilgili birçok kurum, belediye ve kuruş bir daha kullanmama kararı alırken Büyükçekmece'de ise bu akşam saatlerinde birçok kez patlama gerçekleşti. Havai fişekler arka arkaya patlatıldı. O anlar kameralar tarafından kaydedildi. Sosyal medyada yer alan görüntülere vatandaşlar tepki gösterdi.


Yorumlar (8)
Feridun 1 ay önce
Sözde çekmecede uzun süredir yasak hikaye hep. Zaten burda herşey kağıt üstünde. Müteahhitlerin belediye başkanına teşekkür pankartı astığı bir semt burası.
Recep 1 ay önce
Hep aynı terane sözde yasak zabıtalar ve polisler görevlerini yapmıyor çok göz yumuyorlar
Çekmeceli 1 ay önce
Büyükçekmece sahili tüm dünyaya açık.
Havayı fişekler genelde dışarıdan gelenler tarafından çeşitli bireysel kutlamalarında kullanılıyor ki çekmeceli lerde bunlardan muzdarip,. Şikayet ediyorsun, polis zabıta ya ulaşana kadar adamlar kutmasini yapmış gitmiştir.
Ferhan Dikmenler 1 ay önce
Havai fişekler Büyükçekmece belediye tarafından yasaklanmış ,dinlemiyorlar cezaları arttırmak lazım.
Muhsin DEMİR 1 ay önce
Bir kaç duyarsız kişini işi..adam yasak dinlemiyor..bunlara çok ceza kesildi. Provakasyon da olabilir. Belediye ve emniyet bunlara gerekeni yapıyor
ihsan 1 ay önce
bende b.cekmecede oturuyorum ama havai fişek patlaması duymadım doğum günü için havaifisek patlatanlari belediye ile birbirine karıştırmayın
Ömer 1 ay önce
Koronadan önce her gece patlatılıyordu şimdi ara sıra patlatılıyor ancak başka bir sorunum var sabahları kalabalık olmuyor diye 7 de gidiyorum cumartesi pazar günleri sabah 7 de sahil suriyeli kaynıyor çöpçülerimizin gözüne baka baka kumsala çöp atıyorlar sahilde de 10 metrede bir çöp kutusu var ama çoğunluk yerlere atmayı tercih ediyor
Mağdur 1 ay önce
Geçen yıl Hasan Akgün yasaklamıştı göya.Hergece silah ta patlıyor havai fişekte.Asayiş sıfır.Asayiş şubenin dibinde oturuyorum şikayetin olunca adres bulamıyorlar.Bekçi diye birim oluştu faydalanıyoruz.Gündüz zerzevatçılardan hurdacılar dan bıktık.Pazarda bile çığırtkanlığı yasaktı.Büyükçekmece aslında yaşanacak yer değilde ,ulaşacağınız kimse yok.Her gece yüreğimiz ağzımızda yaşıyoruz silah ve havai fişek ten.
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?