Gece boyu dezenfekte

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ilçede kurulan halk pazarında korona virüse karşı yoğun tedbir aldıklarını belirtti.

Gece boyu dezenfekte

Belediye ekiplerinin gece boyu dezenfekte işlemi gerçekleştirdiğini belirten Üner, "Ekiplerimiz, sabah pazar kurulmadan önce de alanda yerlerini alarak esnafı karşılıyor. Esnaflara eldiven, dezenfektan, bone ve maske dağıtımı gerçekleştiren ekipler tezgahların da sosyal mesafeye uygun olarak kurulmasını sağlıyor. Pazar alanına giriş ve çıkış noktalarını belirleyerek kontrol altına alan ekipler bu noktalarına el dezenfektanları yerleştirerek vatandaşların kullanımına sunuyor" açıklamasını yaptı.

Ateşleri ölçülüyor
Vatandaşların ateş ölçümlerini yaparak pazar alanına girişlerinin sağlandığını belirten Üner, "Aynı zamanda maske kontrolü yapıyor ve vatandaşlara kendilerini ve çevrelerini korumaları adına ürünleri elle temassız bir şekilde almaları konusunda önleyici tedbir ve bilgilendirmelerde bulunuyor. Vatandaşların pazar alışverişlerini daha sağlıklı ve güvenli ortamda yapmaları için ekipler gün boyu pazarda kontrollerine devam ediyor" dedi.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138