Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün dünyanın en çok konuşulan isimleri oldu

Star’ın sevilen dizisi ‘Sefirin Kızı’ dizisinin hayranları, görülmemiş bir kampanya imza attı. Dizinin iki başrol oyuncusu Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün hayranları, 36’dan fazla ülkede attıkları sosyal medya mesajlarıyla dünya gündemine girerek TT olmayı başardı

Magazin 23.02.2021, 03:31 Aylin Güler
Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün dünyanın en çok konuşulan isimleri oldu

Sefirin Kızı’ dizisinin hayranları, sosyal medyada birleşerek bir ilke imza attı. Hayranı oldukları Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün için mesajlar atan dizi hayranları, #EnginAkyürek, #TubaBüyüküstün, #KoşulsuzdestekSK etiketlerini dünya gündemine sokarak Trending Topics (TT) olmasını sağladı.

TAM 36 ÜLKEDE KONUŞULDULAR

Dizi hayranları attıkları tweetlerle; Gürcistan, Ukrayna, Kazakistan, Rusya, Şili, Arjantin, Filipinler, ABD, İspanya, Hindistan, Polonya, İran, Brezilya, Latin Amerika, Kanada, Fransa, Suudi Arabistan, Endonezya, Avusturalya, İngiltere, Libya ve Çek Cumhuriyeti başta olmak üzere 36’dan fazla ülkede en çok konuşulanlar listesine girmeyi başardı. Fanlar tarafından paylaşılan #EnginAkyürek, #TubaBüyüküstün, #KoşulsuzdestekSK etiketleri, 100 Binin üzerinde paylaşım alarak Twitter gündemini altüst etti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?