Sıla'dan 'Oh be kurtuldum' paylaşımı

Kısa bir süre önce Hazer Amani ile hayatını birleltiren Sıla, koronavirüs sebebiyle iptal olan konserlerinin ardından sosyal medyada takipçilerinin karşısına çıkmıştı. Canlı yayını bitirmek isteyen ancak başaramayan ve 'oh be kurtuldum' işareti yapan güzel şarkıcı sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

Magazin 26.03.2020, 10:37
Sıla'dan 'Oh be kurtuldum' paylaşımı

Milyonlarca takipçisi bulunan Sıla, koronavirüs sebebiyle kendi hesaplarından bir konser yapmıştı. Sıla yayın sonunda kapatmak istediği telefon esnasında yaptığı hareketle sosyal medyada gündem olmuştu. Şarkıcının yaptığı bu hareket sosyal medyada büyük tepki topladı. Bazı takipçileri Sıla’ya ”Zorla mı canlı yayın yapıyorsun?” sorusunu yöneltti.

Sıla ise bu olay sonrasında bir mesaj yayınladı ve “Heyecanla, şevkle en çok da şifa niyetine yaptığım o canlı yayına türlü çirkinlik yaraştırılıyormuş. Elbet bazıları tarafından. Teknoloji kabiliyetli biri değilim, hep başka heveslerim oldu bu hayatta. Canlı yayını kapatmadığımı fark ettiğimde kötü niyet içermediği, aslen heyecanımdan kurtulduğumu içerdiği için ve gırgır olduğundan güldük geçtik buna. Ama ah o fesat beri durur mu fesat! İşte, biz o fesatı her daim fırsata çevirmek için burada olacağız. Yeni bir şarkı üstündeydik biz mesela iki gün önce. Dün başka bir şarkının temeli atıldı. Bugün iki satır var yeni, defterde. Yan yana olmak gerekmiyor bunları yapmak için. Üstelik Türkçe’de yan yana ayrı yazılıyor. Bırakın kendi dört duvarınızdan taşanı, içeride kim bilir neler var! Salın biz de şahit olmayalım mı?” ifadelerini kullandı.

sıla


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?