Esra Erol'da Tolga'nın babası Mustafa bulundu! Nilay ne yaptı?

Esra Erol'da 22 Nisan Pazartesi günü yayınıyla 30 senelik hasrete son verdi. Tolga'nın babası Mustafa Bey bulundu, Arzu isyan etti.

Medya 22.04.2019, 18:21 08.05.2019, 16:44 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da Tolga'nın babası Mustafa bulundu! Nilay ne yaptı?

Türkiye'nin gündemine oturan Tolga ve Nilay'ın ilişkisinde kritik bir dosya daha açılmış, Tolga ile Arzu'nun babasının öldüğü iddia edilmişti. Nevin Hanım ısrarlı öldüğünü anlattığı ancak sonrasında geri adım attığı Mustafa Bey'in izi  bulundu. Yayında herkes şoke olurken Arzu isyan etti. Kendi çocuğuna bu durumu anlatsa yakasına yapışacağını dile getiren Arzu, babalarının aynı olup olmadığını da sordu.

Esra Erol'un programı bir gerçeği daha ortaya çıkardı. Mustafa Bey hakkında süren araştırmalar sona erdi. İki kardeşin babası bulundu ancak şimdi de babalarının aynı olup olmadığı sorgulanıyor. Esra Hanım; 'DNA testinde her şey ortaya çıkar. Mustafa Bey de her şeye hazır olduğunu ve sahip çıkacağını söyledi' dedi.


esra erol'da tolga'nın babası kim

Tolga: Anneme kızarım
29 yıldır annesinin gerçeği söylemediğini ve zaman zaman itiraf etmeye yakın olmasına rağmen anlatmadığını anlatan Tolga, eğer bu kanıtlanırsa Nevin Hanım'a kızacağını söyledi. Herhangi bir duygusu olmadığını ve tanımadığı birini sevemeyeceğini ifade etti. Yayında Nilay da şoke oldu.

tolga dna testitolganın babası

esra erol adem ayşegül kaya

esra erol'da nilay tolga

esra erol'da nilay tolga

nilay tolga

HASAN COŞKUN ESRA EROL


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?