Hayalimdeki Gelinlik Kübra Göven kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

STAR TV'nin yeni yarışması Hayalimdeki Gelinlik'te üçüncü hafta başlıyor. Birbirinden iddialı beş gelin adayı kendileri için en iyi gelinliği seçecek ve performanslarıyla da puanları toplamaya çalışacak. Yarışacak isimler de belli oldu. Onlardan biri Kübra Göven. Peki Hayalimdeki Gelinlik Kübra Göven kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Medya 16.02.2020, 15:22 16.02.2020, 20:01
Hayalimdeki Gelinlik Kübra Göven kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Gündüz kuşağındaki yarışmalara bir yenisinin eklendiği STAR TV ekranlarında ilk haftası geride kalan Hayalimdeki Gelinlik yeni yarışmacılarıyla ekranlarda. Bugün yeni haftanın ilk bölümü ile başlayacak olan Hayalimdeki Gelinlik saat 10:45'ten itibaren Star TV'deki yerini alacak. Yarışmacılar ise merak edilerek araştırılıyor ve haklarındaki bigliler öğrenilmek isteniyor.Yarışmacılardan biri Kübra Göven. Hayalimdeki Gelinlik Kübra Göven kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.


Kübra Göven kimdir?

Fotomodellik yapıyor. Yakın zamanda sözlenecek. Hayallerindeki gelinlik ile hafta finalinde kendisini birinciiğe taşıyacak seçimleri yapmak istiyor. 24 yaşında. Daha önce Stil Avcıları isimli yarışmaya katıldı.

Hayalimdeki Gelinlik Aylin Kandemir kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Hayalimdeki Gelinlik Tuğçe Yılmaz kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Hayalimdeki Gelinlik Kübra Göven kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Hayalimdeki Gelinlik Neslihan Oktay kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Hayalimdeki Gelinlik Melike Özmen kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı


Kübra Göven Instagram hesabı

Hayalimdeki Gelinlik yarışmasının yarışmacılarından biri olan Kübra Göven'ın kendisine ait bir Instagram hesabı bulunmaktadır ve aktif olarak da kullanmaktadır. 11 bin takipçisinin yer aldığı hesabında 740 kişiyi takip etmektedir. Kendisine @kubragoven adresinden ulaşabilirsiniz.


Beş yarışmacının kıyasıya mücadelesi

Enerjisi ve samimiyeti ile herkesin beğenisini kazanan sempatik sunucu Alican Aytekin eşliğinde her hafta 5 gelin adayı hayallerindeki gelinliğe kavuşmak için birbiriyle yarışacak. Ama sadece en güzel gelinliği seçmeleri yeterli olmayacak. Onlara hem alışverişte hem de podyumda Anne ve kayınvalideleri de eşlik edecek. Gelin adayları takım olarak hem rakipleri hem de moda uzmanı Hakan Öztürk tarafından puanlanacak. En yüksek puanı alan genç kızımız haftanın finalinde hem hayalindeki gelinliğin hem de sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Eğlencenin, duygusal anların ve rekabetin eksik olmayacağı program Hayalimdeki Gelinlik 3 Şubat Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 10:45' de Star'da!


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?