Tatlı Bela 29. bölüm fragmanı ve özeti - 4 Temmuz Haziran Perşembe

Kanal 7'nin Hint dizisi Tatlı Bela'nın 29. bölümünde neler yaşanacak? Dün son bölümü yayınlanan dizi en heyecanlı yerinde sona ermişti. İşte Tatlı Bela 29. bölüm özeti ve fragmanı...

Medya 03.07.2019, 07:00 03.07.2019, 07:02
Tatlı Bela 29. bölüm fragmanı ve özeti - 4 Temmuz Haziran Perşembe

Dizilerin yeni bölümlerine dair fikir sahibi olabilmek için en kestirme yol fragman ve özetlerini takip etmektir. Kanal 7'de yayınlanan Tatlı Bela dizisinin izleyicileri de bir sonraki gün neler yaşanacağı konusundaki araştırmalarını web sitemiz aracılığı ile gerçekleştiriyor. Birçok yapımı geride bırakan ve her gün binlerce kişiye ulaşan Hint yapımının yeni bölümüne dair tüm gelişmeler haberimizde yer alıyor.
 

Uzun bir süredir yayınladığı Hint dizileriyle dikkat çeken Kanal 7'de yaz kuşağını Tatlı Bela dolduracak. Önemli oyuncuların yer aldığı dizide yine aşk ve duygusallık dolu bir hikaye anlatılıyor. 2013 yapımı olan ve tekrar bölümleriyle yayınlanmaya başlayan yapımın yeni bölümdeki gelişmeleri de merak ediliyordu. Kanal yayınladığı bilgilerle 29. bölüm fragmanı ve özeti sorularına yanıt verdi. İşte bugün yaşanacaklar...

Tatlı Bela 29. bölüm özeti
Asta misafir odasında kalmaya başlar. Ancak geceleyin odasının  ışıkları söner. Asta bunu Slok’un yaptığını düşünür. Slok”tan hesap sorar ancak Slok elektriği kendisinin kesmediğini söyler. Bu arada odanın sigortasını elinde tutan Anjeli Nirancan’ın isteğini yerine getireceğim ve Asta ile Slok’u birleştireceğim diyor. Asta Anjeli’yi görünce ne olduğunu sorar. Anjeli misafir odasının kablolarında bir hata olduğunu ve yapılmasının uzun süreceğini söyler. Gece korkan sadece Asta değildir. Jaya ve Sojal’de duydukları seslerden çok korkarlar. Asta Slok’un koşuya gittiği bir sırada odasındaki banyoyu kullanır . O esnada Slok’ta gelmiştir. Asta banyodan çıkarken Slok ile çarpışır. Cumburlop yerdedirler. Asta’nın evdeki tek dostu Kavya’dır. Sojal ve Jaya’nın Asta’yı misafir olarak görmesi çocuğu endişelendirmektedir. Kavya Asta’ya bu evde misafir değilsin, ailenin bir üyesisin benimle kalmaya devam et diye konuşur. Asta Kavya’yı kucaklar ve hep seninle kalacağım der. Kalindi kızı Asta için çok endişelidir. Mutfakta kızını düşünürken elini yakar. Audvut  kızı için endişelenmemesi gerektiğini söyler. Kalindi kızını ziyaret etmek ister ancak Avdhut Bey  karşı çıkar. Onları iki de bir rahatsız etmemeliyiz diyerek tepkisini dile getirir.

tatlı bela 29. bölüm izle

tatlı bela 29. bölüm özet

tatlı bela yeni bölüm izle

tatlı bela özet

Tatlı Bela genel konusu
Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile Kanal 7’de ekrana geliyor. Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır. Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır. Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 04 Haziran Perşembe gününden itibaren her gün 22:20’de Kanal 7 ekranlarında olacak.

Tatlı Bela kadrosu
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?