Tatlı Bela 29. bölüm izle! Tatlı Bela 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Günlük olarak yayınlanan ve kendi kuşağında önemli oranlar elde eden Tatlı Bela 29. bölümü ile yayında. Dizide yaşanacaklar merakla bekleniyor. Tatlı Bela'yı tek parça, full, HD ve izle7.com izle seçenekleri ile haberimizden izleyebilecek içeriklere ulaşabilirsiniz. İşte 4 Temmuz Perşembe dair detaylar...

Medya 03.07.2019, 06:55 03.07.2019, 07:03
Tatlı Bela 29. bölüm izle! Tatlı Bela 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Türkiye'ye getirdiği dizilerle adından söz ettiren Kanal 7 Tatlı Bela ile de yaz sezonuna damga vuruyor. Bir Garip Aşk'ın devamı olarak yayınlanan dizi her gün binlerce kişiyi ekran başına topluyor ve bir sonraki gün yaşanacaklar konusunda heyecanlandırıyor. Hint dizilerinin revaçta olmasında en büyük pay sahiplerinden Kanal 7'de 29. bölüm için araştırmalar da başladı. Tatlı Bela 29. bölüm ile ilgili her şey haberimizde. Yaz dizilerinin arasında en dikkat çekenlerden biri olmayı başaran Tatlı Bela 4 Haziran'da başladığı yayın hayatında 29. bölümü ile karşımızda. Duygu yükü yüksek ve ekran başına kilitleyen anlarıyla Tatlı Bela 29. bölüm izle seçeneği haberimizde bulunuyor.

Tatlı Bela 29. bölüm özeti
Asta misafir odasında kalmaya başlar. Ancak geceleyin odasının  ışıkları söner. Asta bunu Slok’un yaptığını düşünür. Slok”tan hesap sorar ancak Slok elektriği kendisinin kesmediğini söyler. Bu arada odanın sigortasını elinde tutan Anjeli Nirancan’ın isteğini yerine getireceğim ve Asta ile Slok’u birleştireceğim diyor. Asta Anjeli’yi görünce ne olduğunu sorar. Anjeli misafir odasının kablolarında bir hata olduğunu ve yapılmasının uzun süreceğini söyler. Gece korkan sadece Asta değildir. Jaya ve Sojal’de duydukları seslerden çok korkarlar. Asta Slok’un koşuya gittiği bir sırada odasındaki banyoyu kullanır . O esnada Slok’ta gelmiştir. Asta banyodan çıkarken Slok ile çarpışır. Cumburlop yerdedirler. Asta’nın evdeki tek dostu Kavya’dır. Sojal ve Jaya’nın Asta’yı misafir olarak görmesi çocuğu endişelendirmektedir. Kavya Asta’ya bu evde misafir değilsin, ailenin bir üyesisin benimle kalmaya devam et diye konuşur. Asta Kavya’yı kucaklar ve hep seninle kalacağım der. Kalindi kızı Asta için çok endişelidir. Mutfakta kızını düşünürken elini yakar. Audvut  kızı için endişelenmemesi gerektiğini söyler. Kalindi kızını ziyaret etmek ister ancak Avdhut Bey  karşı çıkar. Onları iki de bir rahatsız etmemeliyiz diyerek tepkisini dile getirir.

tatlı bela 29. bölüm izle

tatlı bela 29. bölüm özet

tatlı bela yeni bölüm izle

tatlı bela özetTatlı Bela genel konusu
Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile Kanal 7’de ekrana geliyor. Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır. Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır. Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 04 Haziran Perşembe gününden itibaren her gün 22:20’de Kanal 7 ekranlarında olacak.

Tatlı Bela kadrosu
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?