Tatlı Bela 9. bölüm izle! Tatlı Bela 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal 7'nin Hindistan menşeli dizilerine bir yenisini eklediği Tatlı Bela 9. bölüm izle seçeneği ile karşınızdayız. Dizinin izleyicileri 10. bölümü tek parça, full ve HD olarak izlemek istiyor. İşte detaylar...

Medya 12.06.2019, 07:01 12.06.2019, 07:11 Burak ZİHNİ
Tatlı Bela 9. bölüm izle! Tatlı Bela 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yaz dizilerinin arasında en dikkat çekenlerden biri olmayı başaran Tatlı Bela 4 Haziran'da başladığı yayın hayatında 9. bölümü ile karşımızda. Bir Garip Aşk'ın devamı olarak ekranlara gelen yapım için ilk günden bu yana büyük bir ilgi var ve Kanal 7 izleyicileri yeni bölümde neler yaşanacağını merak ederek araştırıyor. Duygu yükü yüksek ve ekran başına kilitleyen anlarıyla Tatlı Bela 9. bölüm izle seçeneği haberimizde bulunuyor.

Tatlı Bela 9. bölüm özeti
Asta ile Shlok’un birlikteliği her ikisi açısından da ya büyük bir yıkım olacak ya da büyük bir mutluluk. Ailesi Shlok’u evlendirmek için büyük çaba harcarken Ashta da Shlok’u kendinden uzat tutmak için var gücüyle calışmada. Yeni yayınlanan fragman büyük şok etkisi yarattı. Tatlı Bela dizisinin Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde neler olacak? Yeni fragman bu konuda fikir veriyor.

TATLI BELA ÖZET

TATLI BELA 9. BÖLÜM


Tatlı Bela genel konusu

Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile Kanal 7’de ekrana geliyor. Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır. Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır. Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 04 Haziran Çarşamba gününden itibaren her gün 22:20’de Kanal 7 ekranlarında olacak.

Tatlı Bela kadrosu
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?